به گزارش ظهور به نقل از فارس، شیخ «احمد القطان» روز شنبه در گفت‌وگو با شبکه «العالم»، با اشاره به اینکه تکفیری‌ها تفکر یهودی – آمریکایی دارند، در واکنش به اقدام گروه‌های تکفیری در نبش قبر حجر بن عدی صحابی پیامبر اکرم (ص) در سوریه، گفت: گروههایی که در فتنه طائفه‌ای و مذهبی گرفتار شده‌اند، یک تفکر انزوا گرایانه را در دستور کار خود قرار داده‌اند؛ این اقدام نشان می‌دهد که این گروه‌ها به دنبال آزادی و دموکراسی نیستند، بلکه خواهان به راه انداختن درگیری‌های طایفه‌ای و مذهبی هستند.

رئیس جمعیت لبنانی «قولنا والعمل» با اشاره به ادعای انقلابی بودن این افراد تأکید کرد که این اقدامات احساسات شیعیان و اهل تسنن را در هر مکانی جریحه دار می‌کند و افزود: آیا این اقدام در راستای همان ادعاهای انقلابی آنها است، آیا این کار برای آنها آزادی و دموکراسی مورد نظرشان را ایجاد می‌کند؟

شیخ احمد القطان این اقدامات را نتیجه تفکرات انزواگرایانه و تکفیری و متعصب آنها دانست و در واکنش به جشن و پایکوبی تکفیری‌ها بعد از تخریب مقبره حجربن عدی، نبش قبر در اسلام را حرام دانست و گفت: مزدوران آمریکایی – یهودی پس از شکست نظامی در سوریه، به این شیوه روی آورده‌اند.

چند روز پیش تروریست‌های وابسته به جبهه النصره دست به تخریب و نبش قبر آرامگاه حجر بن عدی صحابی پیامبر در عدرای ریف دمشق زدند و جنازه وی را به مکان نامعلومی انتقال دادند.

پاسخ دهید

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur