طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

به گزارش ظهور به نقل از مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای به کفاشیان نوشته است: « با توجه به ارزیابی‌هایی که کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام داده، فدراسیون فوتبال ایران در زمینه توسعه فوتبال پایه و به خصوص رده‌های سنی زیر 12 سال، عملکرد بسیار خوبی داشته و من لازم می‌دانم که به شما و مجموعه فدراسیون فوتبال تبریک بگویم. توجه به فوتبال پایه زیر 12 سال کلید توسعه و پیشرفت فوتبال در همه جای جهان است. کنفدراسیون فوتبال آسیا، از همه تصمیماتی که منجر به توجه به فوتبال پایه شود، استقبال و حمایت می‌کند.

با توجه به اینکه کمیته فنی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارزیابی‌های دقیقی داشته و اطلاعات خوبی  را از فوتبال ایران جمع آوری کرده است، ایران در میان کشورهایی که در زمینه برگزاری فستیوال‌های فوتبال زیر 12 سال در سطح کشورش به عنوان یک کشور فعال شناخته می‌شود که آخرین فستیوال آن توسط فدراسیون فوتبال ایران سال 2013 برگزار شد که بسیار با شکوه بود.

به همین دلیل کنفدراسیون فوتبال  آسیا 50 هزاردلار به خاطر حمایت از فعالیت‌های فوتبال پایه به فدراسیون فوتبال ایران پاداش می‌دهد تا در این زمینه فعالیت‌هایش را بیشتر و بیشتر کند. مطمئنا توجه به فوتبال پایه در سال‌های آینده فوتبال آسیا رادر همه سطوح بیمه خواهد کرد.»

کنفدراسیون فوتبال آسیا، این پاداش را به کشورهای دیگری هم اختصاص داده است.

کلمات کليدي : ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب