طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

به گزارش ظهور به نقل از مشرق، ولید المعلم در هنگام بازگشت به دمشق در هواپیما گفت: طرف مقابل گمان می کرد که دولت انتقالی یا دولت آینده برخلاف قانون اساسی کنونی، اختیارات رئیس جمهور را کاهش خواهد داد. این در حالی است که توهمی بیش نیست و آنها قبل از اینکه بار دیگر به ژنو برگردند باید این توهم را از ذهنشان پاک کنند.

خبرگزاری رسمی سوریه “سانا” نوشت: ولید المعلم با اشاره به دعوت اخضر ابراهیمی فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه، از طرفین برای بازگشت به ژنو در دهم فوریه جاری گفت: این موضوع نیاز به تصمیم گیری دارد و ما منتظر تصمیم رهبری کشور در این باره است و در صورتی که به ما مأموریت بازگشت به مذاکرات داده شود، به آن بازخواهیم گشت و تا آخرین مرحله آماده حضور در مذاکرات  آن هستیم.

ولید المعلم گفت: غرب در حالی از ما می خواهد در مذاکرات ژنو حضور یابیم که تحریم هایی را علیه مردم سوریه وضع کرده است.

المعلم با اشاره به برخورد دوگانه جامعه جهانی تحت سلطه امریکا با سوریه، گفت: ما این دوگانگی را به شدت محکوم می کنیم و آن را مردود می دانیم و بر این باوریم که سازمان ملل در زمینه دعوت ایران و مخالفان داخلی به این کنفرانس کوتاهی کرد.

کلمات کليدي : ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur