ظهور به نقل از فارس : نهضت سواد آموزی جذب یا استخدام جدید نیرو ندارد

علی باقرزاده، رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» با بیان اینکه این سازمان برنامه‌ای برای جذب نیروی جدید ندارد، اظهار داشت: در کنار آموزشیاران نهضت سوادآموزی، از ظرفیت معلمان مخصوصاً در روش‌های کلاسی برای آموزش استفاده می‌کنیم.

وی به طرح «فرد به فرد» اشاره کرد و گفت: در این طرح، افراد خارج از نهضت سوادآموزی و آموزش و پرورش می‌توانند به صورت داوطلبانه حضور یابند اما این حضور موقتی است و پس باسواد کردن فرد بیسواد و دریافت حق‌الزحمه، رابطه‌شان با نهضت سوادآموزی قطع می‌شود.

باقرزاده با بیان اینکه نیروهای فعلی این سازمان تعیین تکلیف شده‌اند، ادامه داد: به جز دو استان که محدودیت قانونی داشتیم، در هیچ استانی آموزشیار قراردادی، حق‌التدریس، نیمه وقت و پاره وقت نداریم.

—  

کلمات کليدي : ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur