طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

یک پایگاه اینترنتی عرب زبان با اشاره به موضعگیری رسانه های سعودی علیه دولت عراق، آن را همسو با قطر و ترکیه و برای ضربه زدن به روند سیاسی عراق و ضد دولت منتخب این کشور دانست.

به گزارش ظهور به نقل از مهر، پایگاه نهرین نت با اشاره به موضع گیری رسانه های سعودی علیه دولت منتخب نوری المالکی در عراق آورده است: در اقدامی که نشان دهنده نقش مخرب سعودی ها در عراق همگام با نقش قطر و ترکیه است، رسانه های سعودی بر دامنه دشمنی خود علیه نوری المالکی نخست وزیر عراق افزوده اند.

این پایگاه بیان کرد: رسانه های سعودی بدون اینکه به اظهارات فتنه افکنانه برخی بازماندگان رژیم سابق در الانبار، موصل و فلوجه اشاره ای کنند بر شدت حملات خود علیه نوری المالکی افزوده اند و روزنامه عکاظ وابسته به وزارت اطلاعات سعودی مدعی شده است که سیاستهای نوری المالکی، عراق را به سوی تجزیه و فروپاشی هدایت می کند.

نهرین نت می افزاید: تحلیل عکاظ در حالی مطرح می شود که سعودی ها در طرح خطرناک و همسو با قطر و ترکیه علیه روند سیاسی عراق مشارکت دارند.آنها در راستای ایجاد فتنه طایفه ای، از برخی شخصیتهای دینی و سیاسی فتنه افکن حمایت مالی می کنند.

این پایگاه می نویسد: سعودی ها همه رسانه های خود را به ویژه در خارج از جمله الشرق الاوسط، الحیات، العربیه و ام بی سی علیه دولت مالکی بسیج کرده اند و به پوشش رسانه ای سخنرانی های فتنه افکنانه در الانبار، فلوجه و موصل می پردازند.

کلمات کليدي : ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur