طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

به گزارش ظهور به نقل از مهر، در 9 ماهه سال جاري آمار تلفات حوادث رانندگي با كاهش 6.5 درصدي به 14 هزار و 375 نفر رسيد، اين در حالي است كه تعداد متوفيات حوادث رانندگي در مدت مشابه سال قبل 15 هزار 379 نفر بود.

در اين مدت استان‌هاي فارس با يكهزار و 230، ‌تهران با يكهزار و 110 و خراسان رضوي با يكهزار و 94 مورد بيشترين و استان‌هاي ايلام به 109، كهگيلويه و بويراحمد با 129 و اردبيل با 180 مورد به ترتيب كمترين آمار تلفات حوادث رانندگي را به خود اختصاص مي دهند.

مطابق آمارهاي موجود بيشترين آمار تلفات حوادث رانندگي با نه هزار  و 235 فوتي در مسيرهاي برون شهري ثبت شده است. پس از آن مسيرهاي درون شهري با سه هزار و 982 فوتي، مسيرهاي روستايي با يكهزار و 104 مورد و مسيرهاي نامعلوم با 54 مورد به ترتيب تلفات رانندگي نه ماهه را دربر مي‌گيرند.

تعداد مصدومان حوادث رانندگي نيز كه در نه ماهه سال جاري به مراكز پزشكي قانوني سراسر كشور مراجعه كرده‌اند، 253 هزار و 624 نفر است كه نسبت به مدت مشابه سال قبل تغييري نداشته‌است. از كل مصدومان مراجعه كننده به پزشكي قانوني در اين مدت 182 هزار و 973 نفر مرد و 70 هزار و 651 نفر زن بودند.

كاهش مصدومان حوادث رانندگي در آذر ماه

در آذرماه امسال آمار مصدومان حوادث رانندگي كه به مراكز پزشكي قانوني مراجعه كرده‌اند 2.1 درصد كاهش يافت و از 22 هزار و 920 نفر در آذر سال گذشته به 22 هزار و 448 نفر در سال جاري رسيد.

در آذرماه امسال آمار تلفات حوادث رانندگي نيز 1.5 درصد كاهش يافت. در اين ماه يكهزار و 235 نفر در حوادث رانندگي جان خود را از دست دادند كه از اين تعداد 970 نفر مرد و 265 نفر ديگر زن بودند.

کلمات کليدي : ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur