طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

ظهور به نقل از فارس : مادری که کودکان دو ماهه و یک ساله خود را قربانی کرد + عکس

به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری فارس، روز بیست و پنجم شهریور امسال از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110، یک فقره فوت مشکوک به کلانتری 106 نامجو اعلام شد؛ با حضور مأموران کلانتری در محل و در تحقیقات اولیه از مادر پسربچه‌ای دو ماهه، وی در اظهاراتش عنوان کرد که پسرش به علت بالا آوردن شیر و بسته شدن مجاری تنفسی فوت کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور شعبه اول بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اعلام نظریه پزشکی قانونی و دستگیری مادر

مادر طفل دو ماهه در اظهارات اولیه همچنان مدعی بود که در حال شیر دادن به فرزندش بوده که ناگهان شیر به داخل مجاری تنفسی بچه وارد باعث مرگ طفل دو ماهه شده است.

همزمان با آغاز تحقیقات از پدر و مادر طفل دو ماهه، جسد به پزشکی قانونی منتقل و بررسی تیم پزشکی علت مرگ را ضربه مغزی ناشی از برخورد با جسم سخت اعلام نمود که بلافاصله مادر طفل دو ماهه دستگیر و جهت ادامه تحقیقات به اداره دهم منتقل شد.

 

اعتراف به جنایت

مادر طفل دو ماهه پس از انتقال به اداره دهم با توجه به اعلام نظریه پزشکی قانونی، به ناچار لب به اعتراف گشود و با بیان عصبانیت شدید ناشی از مشکلات مالی و گریه کردن بچه به عنوان انگیزه جنایت، به کارآگاهان گفت: قبل از تولد بچه به تهران آمدیم و در منزل پدرم سکونت پیدا کردیم تا اینکه بچه 25 تیر به دنیا آمد؛ روز حادثه هیچکس خانه نبود؛ به خاطر مشکلات مالی ناشی از بیکاری همسرم عصبانی بودم و بچه نیز دائما گریه می‌کرد.

تصمیم گرفتم تا بچه را به حمام برده و پس از حمام او را بخوابانم اما در حین شست و شوی داخل حمام، بچه دائما از دستم لیز می‌خورد و گریه می‌کرد؛ در یک لحظه عصبانی شدم و بچه را محکم به کف حمام کوبیدم؛ حال بچه خراب شد و در همین موقع همسرم وارد خانه شد؛ همسرم تصور می‌کرد که بچه بیش از اندازه شیر خورده و به همین علت به او تنفس داد اما بچه حالش بدتر و بدتر شد تا اینکه به بیمارستان رفتیم؛ من که ترسیده بودم واقعیت را از همسرم پنهان کردم تا نهایتا چند روز بعد و بچه فوت کرد.

اعتراف به دومین جنایت

در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اداره دهم اطلاع پیدا کردند که متهمه و همسرش، پیش از این نیز پسربچه‌ای یک ساله داشته‌اند که در زمان سکونت آنها در شهرستان فوت کرده؛ با توجه به احتمال وقوع جنایتی دیگر، کارآگاهان اداره دهم با اخذ نیابت قضایی به محل سکونت سابق متهمه و همسرش در استان گلستان مراجعه و در بررسی سوابق بیمارستانی اطلاع پیدا کردند که در آن مورد نیز متهمه در اظهاراتش خود عنوان داشته بود که فرزندش به علت خفگی ناشی از خوردن بیش از اندازه شیر فوت کرده است.

با توجه به شباهت اظهارات متهمه در خصوص مرگ دو فرزندش، کارآگاهان به تحقیق در خصوص مرگ فرزند اول متهمه پرداخته و نهایتا وی در اظهاراتش اعتراف کرد که فرزند یک ساله‌اش را نیز به شیوه خفه کردن به قتل رسانده است.

متهمه در خصوص جنایت اول خود به کارآگاهان گفت: شب حادثه( 26 اسفند 1391) همسرم تازه از کار سابق خود برگشته بود و به علت خستگی بیش از اندازه خوابید؛ در آن موقوع پسرم دائما گریه می‌کرد و من نیز برای آنکه همسرم از خواب بیدار نشود، یک بالش بر روی سر بچه گذاشته و فشار دادم تا صدای گریه‌اش باعث بیدار شدن همسرم نشود؛ پس از دقایقی کوتاه صدای بچه قطع شد و همزمان با آن، به تصور اینکه بچه خوابیده من نیز خوابیدم. زمانیکه از خواب بیدار شده و بالش را از صورت بچه برداشتم، متوجه شدم که بچه فوت کرده است.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر اعلام کرد: با توجه به اعترافات صریح متهمه، قرار قانونی از سوی مقام قضایی صادر و متهمه جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته‌اند.

کلمات کليدي : ، ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur