طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

به گزارش ظهور به نقل از فارس، علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در مراسم دومین سالگرد یادبود شهید رضا قشقایی در مسجد شیخ صدوق ابن بابویه شهر ری حضور یافت.

وی در سخنانی با اشاره به اینکه شهدای هسته‌ای ستارگان آسمان شهادت هستند تاکید کرد: قدرتمندی ایران پس از خداوند ناشی از همت جوانان است و اگر تیم مذاکره‌کننده با عزت‌مندی صحبت می‌کند ناشی از عزت و اقتداری است که از دین و علم و ملت منسجم کشورمان ناشی شده است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی طی 34 سال گذشته انواع فشارها و مشکلات را بر ایران تحمیل کرده است تصریح کرد که با وجود این مشکلات امروز ایران به قدرتمندترین کشور منطقه تبدیل شده است.

صالحی با بیان اینکه غرب اگر از در تعامل وارد شده از سر خیرخواهی نیست تصریح کرد که این از سر ناتوانی است چراکه آنها انواع فشارها را از جنگ گرفته تا تحریم علیه ما آزمودند.

رئیس سازمان انرژی اتمی در ادامه اظهار داشت: ایران از بین 57 کشور اسلامی تنها کشوری است که سه بار ماهواره با فرستنده ساخت داخل به فضا فرستاد. ایران اولین کشور اسلامی است که توانسته حیوانات را شبیه‌سازی کند و از شیر آنها برای درمان امراضی همچون سرطان استفاده کند و ما اولین کشوری هستیم که توانستیم با عبور از موانع به فناوری هسته‌ای برسیم که پیش قراول این موفقیت‌ها 20 هزار مهندس و دانشمند هسته‌ای کشور است.

وی با بیان اینکه هدف از زندگی عزتمندی و گام برداشتن در مسیر عزت است تاکید کرد که با تمامی فشارها ما در اوج قدرت هستیم هرچند این فشارها بر معیشت مردم فشار وارد کرده است ولی باید بدانیم که نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود و برای رسیدن به عزت باید هزینه‌ها را بپردازیم.

وی با اشاره به اینکه مفهوم بصیرت که توسط رهبر معظم انقلاب مورد تاکید قرار دارد بر پایه دشمن‌شناسی است اظهار داشت: ملت ایران با پرداختن هزینه‌های زیاد طی دهه‌های گذشته برای قرن‌ها و نسل‌ها کشور را از مکر دشمن مصون می‌کند.

صالحی در ادامه با اشاره به مذاکرات اخیر بین ایران و 1+5 تاکید کرد که تیم مذاکره‌کننده در چارچوب تعیین شده عمل کرده و در مسیر مقصد مورد نظر گام برداشته است.

وی گفت: نخواهیم گذاشت لطمه‌ای به دستاوردهای هسته‌ای کشور وارد شود و اگر تصمیمی هم گرفته می‌شود حساب شده است.

وی با بیان اینکه فناوری هسته‌ای ایران از خطوط قرمز تعیین‌شده توسط غربی‌ها عبور کرده تاکید کرد که فناوری هسته‌ای و دستاوردهای ما برگشت‌پذیر نیست.

وی با بیان اینکه اکنون کارهای سازمان انرژی اتمی بومی‌سازی شده است اظهار داشت: مطمئن باشید که ما چیزی را از دست نمی‌دهیم ولی به دنبال دشمن‌آفرینی نیز نیستیم و اگر مذاکره می‌کنیم برای اتمام حجت است.

وی تصریح کرد: ما مذاکره می‌کنیم تا به مردم نشان دهیم برای رفع شر دشمن از هر وسیله‌ای استفاده می‌کنیم. اگر دشمن خلف وعده کند مسئولین با مردم اتمام حجت می‌کند و این مردم هرگز تسلیم ظلم و ستم نمی‌شوند.

همچنین در مراسم یادبود شهید قشقایی پدر و همسر شهید احمدی‌روشن نیز حضور داشتند و پدر شهید احمدی‌روشن در سخنانی با بیان اینکه باید یاد شهدا را نصب‌العین قرار دهیم گفت: دستاوردهای هسته‌ای حاصل زحمات جوانان این کشور و امانتی برای مسئولان است و ما باید از این دستاورد پاسداری کنیم.

کلمات کليدي : ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur