طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

شبکه من و تو و ماجرای نعل اسب !

مشکلات مالی برای شبکه من و تو بی معناست چون اهداف بسیار استراتژیکی را دنبال می کند.

جدای از دستمزد کارکنان، برنامه های خریداری شده، دوبله، دکور، مصاحبه ها و تهیه برنامه های تلویزیونی، این شبکه انگلیسی با پرداخت بیش از ۶۰۰ میلیون در ماه، فقط و فقط برای اجاره کانال خود روی چهار ماهواره می پردازد، هزینه های هنگفتی که من و تو بدون هیچ اسپانسری خرج می کند تا دلسوزانه برای ایرانیان برنامه تلویزیونی پخش نماید!

اما این همه هزینه برای چیست؟ در واقع شبکه من و تو، برنامه هایی را دنبال می کند که هدف اصلی انگلیسی ها از زمان رضاخان تاکنون است و آن تغییر در سبک زندگی ایرانیان به شیوه دلخواه آنهاست چرا که آنان به خوبی دریافته اند که اکنون براندازی یک حکومت با تغییر سبک زندگی و به فساد کشیدن مردم آن بسیار آسان تر است.

اما در این میان دو حربه خرافه گرایی و گسترش فساد اخلاقی موثرتر و جایگاه خاصی دارند چرا که اولی اصولا با عقل و عقل گرایی کاری ندارد و دومی صرفا به نابودی عقلانیت می انجامد. البته این دو مصادیق فراوانی دارند که در ادامه به یکی دو نمونه اشاره می شود.

گاهی دیده ایم که برخی مقابل درب ورودی خانه یا مغازه خود نعل اسبی را به زمین می چسبانند. جریان این نعل هم داستان غریبی است شاید این زن نداند که چه حکایت تلخی با این نعل اسب همراه است اما گردانندگان من و تو خوب از ماجرا آگاهند.

شبکه من و تو و ماجرای نعل اسب !

نعل اسب علاوه بر آنکه برای ایرانیان یادآور یک خرافه است اما ارتباط تنگاتنگی هم با کربلا و شهادت دارد. آن هنگام که کوفیان نابکار امام حسین علیه السلام و یارانش را به شهادت رساندند سپس با اسب ها بر پیکرهای پاک و بی جان تاختند.

بنی امیه ( لعنه الله علیهم اجمعین) در نهان و آشکار کربلا قرار داشت برای آنکه این به ظاهر پیروزی را از یاد نبرند، دستور دادند تا نعل آن اسب ها و بعد از آن به طور کلی نعل اسب را به عنوان تبرک و دفع نحسی و بدی بر سر در خانه ها آویزان کنند تا بدین گونه تبلیغات منفی خود علیه اهل بیت را شدت بخشیده و آن بزرگواران را اسباب شر و نحوست معرفی کنند.

اما سلاح دوم شبکه من و تو فساد و تباهی اخلاقی جامعه:

شبکه من و تو که با دنبال کردن پروژه “تغییر حکومت با سلاح فرهنگ” برنامه های متنوعی را پخش می کند سعی دارد تا آندلسی دیگر را در سرزمین ایران بر پا کند.

شبکه من و تو و ماجرای نعل اسب !

این شبکه انگلیسی به خوبی می داند مهمترین آسیبى که گریبان‏گیر حکومت مسلمانان می شود و فرجام ناخوشى را براى آنان رقم خواهد زد، تفرقه افکنی و ترویج فساد اخلاقى در بین آنان می باشد. دقیقا همان بلایی که گریبان‏گیر حکومت مسلمین در اندلس شد.

ترویج روابط آزاد میان دختر و پسر، عادی سازی خیانت زن و شوهر به یکدیگر، همجنس بازی، شراب خواری و برخی دیگر از مواردی که باعث می شود تا اخلاق یک جامعه از درون پوسیده شود به وفور در برنامه های شبکه من و تو دیده می شود.

زمانی که جوان ها و مردم یک سرزمین با وارد شدن فرهنگی غریب و بی اصل و ریشه از درون بپوسند و نسبت به ایده آل های سرزمین مادری خود بی تفاوت شوند تغییر ذائقه سیاسی آن مردم نیز امکان پذیر می شود؛ بلایی که بر سر حکومت مسلمانان در اندلس آمد.

دانلود کلیپ

کلمات کليدي : ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur