طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

با امضای تفاهم نامه‌ای بین معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و دانشگاه علامه طباطبایی، پژوهشکده‌ مدیریت و نوآوری در این دانشگاه تشکیل می‌شود.

به گزارش ظهور به نقل از ایسنا، دکتر سید سپهر قاضی نوری، معاون سیاست گذاری و نظارت راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با دکتر حسین سلیمی، سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی تفاهم‌نامه تشکیل پژوهشکده مدیریت و نوآوری را امضا کردند.

هدف از امضای این تفاهم‌نامه، تشکیل پژوهشکده مدیریت و نوآوری با حداقل سه گروه پژوهشی در حوزه‌های سیاست‌ها و قوانین مرتبط با نوآوری، مدیریت نوآوری در صنعت و مدیریت نوآوری در خدمات می‌باشد.

همچنین این پژوهشکده کانون پژوهش و تربیت نیروی انسانی محقق در عرصه های سیاست گذاری علم، فناوری و نوآوری، مدیریت فناوری و نوآوری در بخش های مختلف صنعت و مدیریت نوآوری در بخش های خدماتی خواهد بود و از طریق پژوهش در مورد انواع نوآوری و نظام‌های توسعه نوآوری در سطوح مختلف ملی، منطقه‌یی، بخشی و فناورانه، طراحی و پیشنهاد سیاست‌ها، قوانین و مقررات برای توسعه نوآوری در سطوح ملی، منطقه‌یی و بخشی و توسعه راهبردهای توسعه نوآوری در بنگاه ها به رقابت پذیر شدن اقتصاد ملی و تحقق اقتصاد دانش بنیان در کشور کمک خواهد کرد.

از جمله برنامه‌ها و فعالیت‌های این پژوهشکده اجرای پروژه‌های پژوهشی و طرح‌های تحقیقاتی کاربردی، حمایت از تشکیل کرسی‌های نظریه پردازی، نشست‌ها، همایش‌ها و کنفرانس‌های مرتبط در سطوح داخلی و بین المللی و تعامل با سازمان ها و اندیشکده‌های همتراز در سطوح ملی و بین المللی است.

معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری با امضای این تفاهم‌نامه بخشی از هزینه‌های پژوهشکده مدیریت و نوآوری را در راستای پیشبرد برنامه و فعالیت‌های این پژوهشکده به صورت ابلاغ اعتبار تامین خواهد کرد.

براساس این تفاهم‌نامه دانشگاه علامه طباطبایی متعهد به پیگیری جهت اخذ موافقت اصولی این پژوهشکده از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تخصیص فضای مناسب و امکانات برای انجام طرح‌های پژوهشی و نیز تشکیل شورای پژوهشی پژوهشکده (با حضور نماینده معاونت) و تفویض اختیار تصویب طرح ها و پروژه های پژوهشی به این شورا و سایر اقدامات مربوطه است.

کلمات کليدي : ، ، ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur