طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

به گزارش ظهور به نقل از مهر، اسماعیل بوداغی با بیان اینکه اگر شرکت پست بخواهد از ساختار سنتی درآید باید دنبال سرویس های ارزش افزوده برود اظهار داشت: پست ویژه یک سرویس ارزش افزوده محسوب می شود که با طراحی جدید و هماهنگی با بخش خصوصی، پوشش این سرویس ویژه به 730 نقطه در سراسر کشور افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه در داخل کشور استقبال از این سرویس خوب بوده و ترافیک سال گذشته به دو و نیم میلیون فقره مرسوله رسیده است افزود: امسال نیز این ترافیک افزایش یافت و ثابت کرد بررسی میدانی از نیازسنجی مشتریان دقیق بوده است.

بوداغی ایران را از معدود کشورهایی عنوان کرد که توانسته در داخل کشور علاوه بر سرویس های متعارف پستی همچون پیشتاز ، در ساختار UPU یک سرویس جدید را با این قابلیت اضافه کند و گفت: یکی از الزامات سرویس پست ویژه جریمه ای معادل 2 برابر نرخ دریافتی از مشتری در صورت عدم تعهد به موقع توزیع است.

معاون فنی شرکت پست خاطرنشان کرد: با توجه به پهناوری کشور ما، سعی شد این امر با بهره گیری از قابلیت بخش خصوصی اجرایی شود.

وی از راه اندازی یکسری خطوط ویژه پستی خبر داد و افزود: با این خطوط صرفاً مرسولات ویژه را دریافت و به نقاط مد نظر و با توجه به تعهدی که داریم ارسال می کنیم.

بوداغی با بیان اینکه ماتریس کل کشور حدود 160 هزار نقطه می شود ادامه داد: در این ماتریس هر شهر به 380 نقطه دیگر اتصال دارد. در مراکز استان ها هم از 930 نقطه شناسایی شده 620 نطقه تحت پوشش قرار گرفته است. که با توجه به خواست مشتری و با طراحی جدید و هماهنگی با سایر بخش های خصوصی که عمدتاً هم خطوط زمینی هستند توانستیم آن را به 730 نقطه افزایش دهیم.

وی تصریح کرد: قابلیت توزیع مرسولات در باقیمانده مناطق از لحاظ خطوط هوایی و زمینی وجود ندارد اما این سرویس در 90 هزار نقطه از میان 160 هزار نقطه شهرستانها برقرار است و مرسولات ویژه در آنجا ارسال می شود.

به گزارش ظهور به نقل از مهر، فاز نخست پست ویژه از سال 88 با راه اندازی مسیر یک طرفه از بوشهر به تهران راه افتاد و سپس ظرف سه ماه کل کشور را در بر گرفت.

کلمات کليدي : ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur