به گزارش ظهور به نقل از مهر، چندی قبل نامه ای تحت عنوان “درخواست 40 رسانه دیجیتال برتر کشور از وزیر فرهنگ” منتشر شد که در آن بر تشکر فعالان دیجیتال از نمایشگاه کتاب و انتقاد از نحوه برگزاری بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه قرآن تاکید شده بود.

در این راستا روابط عمومی و امور بین الملل مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اعلام کرده که مسئول کمیته نشر الکترونیک نمایشگاه کتاب با سوء استفاده از اعتماد امضا کنندگان نامه تشکر از وزیر فرهنگ، در عملی غیر اخلاقی و خلاف آداب اسلامی، متن نامه را تغییر داده است.

متن اطلاعیه روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به شرح زیر است:

” پیرو انتشار خبری در رسانه های جمعی مبنی بر انتقاد فعالان دیجیتال از عملکرد بخش رسانه های دیجیتال بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، جمعی از ناشران دیجیتال حاضر در نمایشگاه قرآن کریم ضمن تشکر از این مرکز به جهت برپایی مناسب بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه قرآن، اقدام غیر اخلاقی مسئول کمیته نشر الکترونیک در تغییر نامه تشکر ناشران دیجیتال از تلاش های معاونت فرهنگی وزارت ارشاد برای برپایی بخش نشر الکترونیک نمایشگاه کتاب سال جاری را محکوم کردند.

گفتنی است چندی قبل نامه ای تحت عنوان “درخواست 40 رسانه دیجیتال برتر کشور از وزیر فرهنگ” منتشر شد که در آن تشکر فعالان دیجیتال از نمایشگاه کتاب و انتقاد از نحوه برگزاری بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه قرآن مطرح شده بود که پس از پیگیری های صورت گرفته مشخص شد مسئول کمیته نشر الکترونیک نمایشگاه کتاب با سوء استفاده از اعتماد امضا کنندگان نامه تشکر از وزیر فرهنگ، در عملی غیر اخلاقی و خلاف آداب اسلامی، متن نامه را تغییر می دهد.

بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور 70 شرکت فعال در عرصه نشر دیجیتال در ماه مبارک رمضان سال جاری برگزار و با استقبال علاقمندان فرهنگ قرآنی مواجه شد و از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تقدیر قرار گرفت.”

کلمات کليدي : ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur