طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

ظهور به نقل از فارس : تشکیل سازمان دانشجویی و فرهنگی در وزارت بهداشت

به گزارش خبرگزاری فارس، سید حسن هاشمی در دیدار با معاون و مدیران معاونت دانشجویی، فرهنگی وزارت بهداشت ضمن اعلام این خبر گفت: این معاونت و بخش های آن از پتانسیل های فراوانی برخوردار است و جا دارد وزارت بهداشت نیز همچون وزارت علوم از سازمان دانشجویی برخوردار شود.

هاشمی افزود: اعلام ظرفیت‌های جدید پذیرش دانشجو توسط معاونت آموزشی باید با هماهنگی معاونت دانشجویی انجام شود تا در خصوص مسائلی همچون امکان سنجی‌های خوابگاهی و رفاهی مشکلاتی برای دانشجویان پیش نیاید. 

وی گفت: باید با برنامه ریزی های بیشتر برای صندوق رفاه دانشجویان ظرفیت سازی های جدید صورت گیرد زیرا از طریق این صندوق اقدامات زیادی می‌توان برای رفاه دانشجویان برنامه ریزی کرد.

هاشمی به مدیران فرهنگی دانشگاه ها توصیه کرد: سعه صدر خود را در برخورد با دانشجویان در زمینه های مختلف ارتقا دهند و گفت: برای بهتر اجرایی شدن نظام جامع نظارت، ارزیابی و رتبه بندی دانشگاه از نظر فرهنگی باید مشوق هایی نیز در نظر گرفته شود.

وزیر بهداشت ضمن تأیید بر نظر معاون دانشجویی، فرهنگی مبنی بر تشکیل شورایی برای پیگیری و مشارکت دانشجویان در امور صنفی در دانشگاه های علوم پزشکی تاکید کرد.

گفتنی است در این نشست هریک از مدیران حوزه معاونت دانشجویی، فرهنگی گزارشی از فعالیت های حوزه تحت نظارت خود را به وزیر بهداشت ارائه کردند.

کلمات کليدي : ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur