رییس سازمان فضایی ایران گفت: متخصصان ناسا پرتاب کاوشگر ایران را مورد تایید قرار دادند و اعلام کردند که با وجود این موضوع جایی برای شک و شبهه در مورد فعالیت‌های فضایی ایران باقی نمی‌ماند.

به گزارش ظهور به نقل از ایسنا، حمید فاضلی پس از پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، گفت: موسسات معتبر خارجی که تا سال 2012 به طور مرتب فعالیت 10 کشور فضایی را رصد می‌کردند اعلام کردند که پنج کشور به جمع این 10 کشور اضافه شده که یکی از آنها ایران است.

وی افزود: این موسسات در آخرین گزارش‌های خود اعلام کردند که ایران بالاترین و سریعترین نرخ رشد توسعه فضایی را بین همه کشورهای دنیا داشته است.

رییس سازمان فضایی با مورد توجه قرار دادن کاوشگر حامل میمون، گفت: همین که این موفقیت ما را متخصصان ناسا مورد تایید قرار دادند و با دیدن آخرین فیلم‌ها در مورد این اتفاق گفته‌اند که جایی برای شک و شبهه وجود ندارد و دلیلی نیست که ما این موفقیت ایران را تایید نکنیم بحث مهمی است.

فاضلی گفت: این دستاورد برای کشور ما بسیار غرورآفرین و اقتدارآفرین است و ان‌شاءالله مسوولان ما در مذاکرات، تعاملات و معادلات بین‌المللی آثار چنین دستاوردی را خواهند دید.

کلمات کليدي : ، ، ، ،

پاسخ دهید

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur