طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

ظهور به نقل از فارس : برگزاری نمایشگاه مطبوعات 92 در سال 93

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا احمدی، مدیرعامل موسسه نشرآوران با تاکید بر برگزاری جشنواره در اسفند ماه اعلام کرد: پس از توافق اولیه با مصلای تهران در مهر ماه جاری، 28 بهمن لغایت چهارم اسفند به عنوان زمان برگزاری نمایشگاه مطبوعات رسماً اطلاع رسانی شد امّا پس از آن که ستاد نماز جمعه تهران اعلام کرد، نماز جمعه تا پایان زمستان در این مصلی برگزار می شود، ناچار از تغییراتی در نمایشگاه شدیم.

مدیرعامل موسسه مجری برگزاری نمایشگاه مطبوعات با اشاره به برگزاری جلسات رایزنی با تشکل های صنفی مدیریت مطبوعات و کارگروه های تخصصی متشکل از چهره های رسانه ای گفت: در این جلسات، گزینه های مختلف مورد بررسی قرار گرفت. یکی از آنها عدم تغییر زمان امّا تغییر محلّ از مصلی به مکان هایی محدودتر و لاجرم کاهش رسانه های متقاضی بود و یکی از آنها برگزاری کامل نمایشگاه با تأخیر زمانی که نهایتاً پس از بررسی مزایای هر انتخاب، گزینه دوم مورد تأکید قرار گرفت.

وی همچنین از مدیران رسانه هایی که بابت اجاره غرفه، مبالغی را به حساب مؤسسه نشرآوران واریز کرده اند خواست با مراجعه به این مؤسسه، مبالغ واریزی را پس بگیرند.

احمدی افزود: در حال حاضر برای برگزاری نمایشگاه با دو گزینه زمانی مواجهیم؛ یکی اوایل خرداد ماه و بلافاصله پس از نمایشگاه کتاب و دیگری اواسط مرداد ماه و همزمان با روز خبرنگار .

مدیرعامل موسسه نشرآوران با اشاره به سیاست مدیریت مشورتی و مشارکت پذیر در معاونت امور مطبوعاتی وزارت ارشاد گفت: قطعاً نهایی کردن هر کدام از این زمان ها پس از رایزنی و نظرخواهی از اصحاب رسانه خواهد بود. چنانکه نوآوری در کم و کیف نمایشگاه به طوریکه تفاوت و ارتقاء سطح محتوایی آن نسبت به سال های گذشته محسوس باشد و این موضوع با همکاری اساتید ،صاحب نظران و دست اندرکاران  مطبوعات و انجمن ها و گروه های تخصصی و حرفه ای فراهم می شود که آماده دریافت پیشنهادات و ایده های جدید هستیم.

وی ادامه داد: نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها فرصت مناسبی برای رسانه هاست تا ضمن معرفی و عرضه آخرین دستاوردهای خود، با مخاطبان نیز تعاملی قوی تر برقرار سازند و از نزدیک و به طور حضوری، نقطه نظرات آنان را دریافت کنند و در جهت بهبود و توسعه فعالیت های خود به کار بندند.

احمدی در پایان تاکید کرد: عدم برگزاری نمایشگاه مطبوعات در سالیان گذشته نیز اتفاق افتاده که برای مثال در سال 1379 این نمایشگاه برگزار نشد. اما تاکید می کنیم که اسفند امسال جشنوراه مطبوعات با این استقبال گسترده کنونی و با کیفیت بالا برگزار خواهد شد.

کلمات کليدي : ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur