طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

به نوشته ظهور به نقل از جام نیوز ،سایت صهیونیستی بالاترین خبری را در خصوص ازدواج امید خلیلی و تیام بصیر از عوامل شبکه من وتو منتشر کرد.

بالاخره دو مجری همجنس باز شبکه Manoto باهم ازدواج کردند + عکس

چندی پیش اخباری در خصوص گرایش عوامل و مسئولان شبکه من وتو به خصوص رها اعتمادی،امید خلیل و تیام بصیر به همجنس گرایی در وبلاگ شخصی یکی از عوامل شبکه من وتو به نام رها اعتمادی منتشر گردید.

که همین امر موجی از اعتراضات بینندگان شبکه را به همراه داشت. مسئولان شبکه من وتو به دلیل این اتفاق مدتی رها اعتمادی را که به دلیل مشکلات خود با عوامل شبکه دست به این افشا گری زده بود را از کار معلق کردند اما این پایان کار نبوده و این امر نتوانست موج اعتراضات بینندگان شبکه را خاموش کند.

پس از این اتفاق، رها اعتمادی جلوی دوربین آمده و اعلام کرد عقاید شخصی هر کسی به خودش ارتباط دارد و این موضوعی نیست که بخواهد اینقدر هیاهو به پا کند.

پس از صحبت های رها اعتمادی شائبه همجنس گرایی عوامل شبکه من وتو به واقعیت تبدیل شد و همین امر موجب ریزش قابل توجه مخاطبان شبکه گردید.

این ماجرا تا حدودی کمرنگ شده بود تا اینکه چند روز پیش پیامی در صفحه فیس بوک شخصی امید خلیلی با این مضمون منتشر گردید:” درود بر شما دوستان عزیزم به راستی نمیدونم چگونه خوشحالیم رو بازگو کنم، بایدبه شما دوستان یه خبری رو بدم من و تیام تونستیم تولندن به صورت قانونی با هم ازدواج کنیم.

من هم نام خودم رو از امید به تینا تغییر دادم البته این پیشنهاد تیام بود، خیلی جای شما خالی بود یه پارتی کوتاه هم گرفتیم واقعا خیلی خوشحالم که من و تیام نخستین کسانی هستیم که میان همکارامون تو شبکه رابطه مون رو قانونی و رسمی کردیم. بدرود”

بالاخره دو مجری همجنس باز شبکه Manoto باهم ازدواج کردند + عکس

پیام مندرج شده در فیس بوک شخصی امید خلیلی تعجب مخاطبان را برانگیخت و این موضوع برای خیلی ها که از پشت پرده عوامل شبکه من وتو چیزی نمیدانستند قابل باور نبود تا اینکه  رها اعتمادی مجری برنامه آکادمی موسیقی گوگوش در فیس بوک خود این ازدواج را به امید و یا همان تینا و تیام تبریک گفت.

تبرک رها اعتمادی به این زوج همجنسگرا هر گونه ابهام را از این ماجرا برداشت و شائبه این ازدواج را به واقعیت تبدیل کرد.

بالاخره دو مجری همجنس باز شبکه Manoto باهم ازدواج کردند + عکس

شایان ذکر است امید خلیلی تجریشی در وبلاگ شخصی خود نیز این پیام را قرارداده است .

بالاخره دو مجری همجنس باز شبکه Manoto باهم ازدواج کردند + عکس

 همچنین این فرد همجنسگرا چندی پیش وبلاگی را در فضای بلاگفا راه اندازی کرده بود و در آن مطالبی را درخصوص همجنس گرایی منتشر می کرد که با توجه به قوانین جمهوری اسلامی این وبلاگ از لیست وبلاگ های مطابق با قوانین ایران به دلیل مطالب مبتذل در رابطه با همجنسگرایی حذف شد.

مخاطبان شبکه من وتو باید در نظر داشته باشند که وقت خود را برای چه شبکه ای و با چه هدفی می گذارند و آیا با شنیدن این اخبار باز هم حاضر به تماشای شبکه ای مبتذل و انگلیسی هستند؟

کلمات کليدي : ، ، ، ، ، ، ، ،

369 پاسخ به “بالاخره دو مجری همجنس باز شبکه Manoto باهم ازدواج کردند + عکس”

 1. z گفت:

  سلام .امید وتیام جفتشون برده اینگلیسی ها شدن برای جلب ایرانی ها به همجنسگرایی و تحریکشون این ازدواج رو انجام دادن که اولا ایرانی هارو زیر سوال ببرن بعدم ایرانی هارو به هم جنس گرایی تشویق کنند واقعا کارشون تاسف باره.

  • محسن.نیکی بات از کرمان گفت:

   به قران همش دروغه.خدا از سرتون نمی گذره این قده راحت تهمت میزنید

   • بنفشه سبزی گفت:

    پسرجان چرا به قران قسم می خوری؟کسی به کسی تهمت نزده .نوشته ای بوده روی صفحه شخصی خودشون.شاید چون ایرانی هستند دوست نداری باور کنی؟بله منم دوست ندارم باور کنم.ولی این ها سرشون تو آخور انگلیسیها وبهایی هاست.همین کافیه برای شک کردن به کاراشون.حالا درهرصورت امیدواریم نباشه اگر هم بود آخریش باشه.

    • ناهید گفت:

     ما خودمون سر تا پا مشکلیم انگلیسی وبهایی نداره ایرانی هایی هستن که ذاتشون از همه بدتره .این بدبخت هاهم تو دام شایعات هم وطن هاشون افتادن برای خودمون متاسفم.

     • علی گفت:

      سرکار خانوم تا حالا به این فکر کردین که هزینه این شبکه از کجا تامین میشه؟..هزینه هر دقیقه برنامه روی شبکه ماهواره رو میدونین؟ در جایی که حتی شبکه های کارتون و بچه ها برای زنده موندن ،خودشون رو برای تبلیغ و در امد میکشن این شبکه برنامه های بسیار گرون قیمت علمی و…رو براحتی پخش میکنه بدون یک تبلیغ و هیچ درامد تلویزیونی…دو حالت بیشتر نمیتونه باشه…یا مدیران این شبکه از مخ ازادن که مفت و مجانی به همه ایرانیها اینجوری و با این هزینه حال میدن ویا در ازای این کار به اهداف خاصی فکر میکنن…من نمیدونم که همجنس باز باشن اما از بهایی بودنشون مطمئنم و میدونم که در این دوره زمونه گربه موش رو برای رضای خدا نمیگیره….

     • محمد رضا گفت:

      با عرض سلام فقط میتونم بگم متاسفم

    • wilson گفت:

     جیره خور های دولت خوب به مردم تهمت میزنن سعی کنید بهتر فتوشاپ کنید شاید بیشتر بهتون پول دادن

    • m/ گفت:

     همه ی مجریهای manoto کارشون اینه. واقعا براشون متاسفم. فقط چون ما ایرانی هستیم نمیخوایم باور کنیم. منم اول باور نمیکردم ولی متاسفانه حقیقت داره./

   • فرهاد گفت:

    ببین پسرم شما که از چیزی خبر نداری .تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.بعدشم این دو تا ازشون برمیاد این کار زشت رو بخاطر لکه دار کردن ما ایرانیها انجام داده باشند.

    • اقای x امثال تو وجه ایرانیها رو در دنیا خراب کرده اینا چیزی نیستن جز دروغ

     • باشه گفت:

      بگیر بخواب بابا
      اونا میخوان ایرانی را خراب کنن؟
      تو چی داری ک بخان خرابش کنن
      از صبح تا شب دروغ تحویل ملت میدین
      برید خودتون اصلاح کنید به کار مردم هم کار نداشته باشید
      برای اینکه پاهات زخمی نشه پوشیدن جوراب راحت تره از فرش کردن مسیرت

      این همه دزد ک پرورش دادین برین اینارو جم کنید
      قزاقستان با 5 میلیارد دلار سالانه کشورش اداره میکنه بعد اینجا یه نفر این مبلغو میزده و میره
      حالا تو اینجا بشین گیر همجنس بازی بده

   • فری گفت:

    به خدا اینها این شبکه هارو برای شادی ما راه ننداختن فقط برای جا انداختن فرهنگ غربیه همشون سروته یه کرباسه ان همشون آدم های کثیفی هستن …ما تا حالا ماهواره نداشتیم و نخواهیم داشت برای حفظ ارزشها
    و عقاید تمام مسلمان ها …لعنت به دشمنان اسلام

    • سلی گفت:

     بسیارموافقم شکی در این نیست ک یه گروهی ازاین شبکه ها و ادامه فعالیت اون نفع می برند
     ازنشانه های شوم ایجاد این شبکه ها اینه که از وقتی راه اندازی شدن امارطلاق ،فساداخلاقی،اختلافات خانوادگی و تجمل گرایی و خود رابه شکل دیگری دراوردن ها به شدت افزایش پیداکرده و بسیاری ازهم سن وسالای خودمون(20-25)هویت خودشونو از دست دادن .
     نیازی به اثبات کردن هم نداره توخیابونا و اجتماع کاملامشهوده

  • مبین گفت:

   بابا همش دروغه

   به جای کوبوندن شبکه بیاید دوزار برنامه خوب پخش کنین

   • ت گفت:

    شبکه من و تو داره با ارث بابای گوگوش و امثالهم داره در راه رضای خدا برنامه پخش میکنه
    یه سری ها چقدر کوته فکرد

    • مهدی گفت:

     اره گوگوش رفته واسه رضای خدا انگلیس واسه ما برنامه بسازه .
     هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه

  • مریم گفت:

   من که تو فیس بوک هر چی تو پیجشون میگردم اینایی که شما گفتین نمی بینم . ما عجب ملتی هستیم هرگز بهم رحم نمی کنیم

   • ستاره گفت:

    مریم جون اینجا چرت و پرت زیاد میگن واقعا که برا همه متاسفم که اسیر یه مشت دروغ شدید باور کنید خدا ازتون نمیگزره.اون دنیای هم وجود داره برید از خدا بترسیدو اینقد پشت سر این بدبختا حرفت نزنید

  • mostafa گفت:

   همش مضخرفه…کار دیگه ای ندارین واسه مردم حرف در میارین…

  • mohamadreza 38 گفت:

   امید ازت متنفرم………

  • نیما گفت:

   عزیزان تیام و میام نداره! خودشون رو اگر بپرسی نمیدونند از کجا حقوق می گیرند. شبکه ی بی تبلیغات یک شبکه ی مافیایی دولتیه . حالا جنس و نژاد دولتش رو نمیدونیم

 2. مری گفت:

  واقعا که هیچ حیوونی انقدر پست نیست که همچین کاری کنه…
  یعنی دارم بالا میارم….
  انقدر حقیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  .
  ..
  .
  .
  .
  .
  .

  • امیر محمود مهر اور گفت:

   من که حالم بهم خورد جان ما دیگه از این چیزا نذارین

  • م.نیکی از کرمان گفت:

   ابروی ایران وایرانی رو بردی با اون همه ادعات ر…….اونم بدجور

   • shahab گفت:

    خانم نیکی سلام در رابطه با این مسئله میخواستم چیزی برای شما ذکر کنم امیدوارم به روحیاتون لطمه ه ای وارد نشه این مسائل پیش از تسلط دین مبین اسلام در رو حیات ایرانیان رسوخ داشت همچنین ازدواج با محارم عله الخصوص با خواهران خودشون تا از پیوند همچین رابطه ای به فرزندی با خون پاک برسن ولی الان متعجبم از پیوند این دو مذکر اگه بهشون بشه گفت مذکر چه چیزی بدست میارن اینو بدونیم آیین اسلام رحمتیست که بر ما چیره گشت هر کسی که از این آیین بیذاری کند جز ننگ و خواری وجودش را فرا نمیگیرد …. به خدای احد واحد پناه ببرید که راز انسان بودنمان در اوست….. خداوند حافظ روح و افکارتان باشد

   • 666 گفت:

    امید م ی ز ن ه یاتیام

  • alone گفت:

   با نظرت موافقم.اگه واقعا این کارو کرده باشن خیلی بووووووووووووووووووووق هستن.

  • سپیده گفت:

   چرا باید شبکه های ما انقدر تکراری و خسته کننده باشن که اصلا بریم سمت ماهواره؟؟؟؟؟ این حرفا سر دراز دارد. اما راجب امید و تیام باور ندارم………….

 3. tangooole گفت:

  چندشای کثافت .
  به قول برابچ واسه همین موهاشو بلند کرده !

 4. صدرا گفت:

  خوشحال هستم که ماهیت حیوانی خودشان را نشان دادند.خاک بر سر خودشان “آخه یعنی چی ازدواج همجنس باز .

  • آرش گفت:

   به نظر من این جونور ها و کل شبکه ی منوتو ابزار کشورهای غربی هستند و از نقاط ضعف جامعه ی ما سو استفاده میکنن تا روی جامعه ی ما مسلط شوند و اهدافشون رو اجرا کنند ولی ما بایید با تحریم کردن منوتو و بی بی سی و….. اونا رو ناکام بزاریم

  • سپیده گفت:

   صدرا تو واقعا فکر میکنی ازدواج همجس ها تو ایران وجود نداره؟؟؟!!!!!!!!!!

 5. مژگان گفت:

  حیف تاسف خوردن واسه همچین ادمایی
  واقعا حیف

 6. ژوزف گفت:

  خدایا برسان آن منجی وارث لوط را تااین قوم نابخرد راازگمراهی برهاندویابا عذاب الهی شرآنها وهم کیشانشان را ازسر بشریت کم کند.آمین
  واقعآً قوم لوط هم ازاینها شرمنده می شود.امیدوارم قوم لوط نوین به عذابی شدیدتر مبتلا شوند.

 7. nilufar گفت:

  اصلا تعجب نداره.اول مانور روی اخبار همجنس گرایان دوم بفرمایید شام سری دوم با افراد انگشت شماری با این گرایشات وبعد اعلا م وتبلیغ علنی.خیلی راحت عادی سازی در فضای رسانه کردن.میبینید لازم نیست صهیونست باشین تا تابلو شین کافیه هرجا به نفع دشمنان انسانیت وخدا عادی سازی کنین!!!!!!!!!!!!!

 8. ماهان گفت:

  دو نفر همجنس باز فقط شکل آدم دارند وگرنه باطناً و عملاً حیوان و البته کثیفتر از هر حیوان هستند.

 9. مرضیه گفت:

  من که باورم نمیشه . شایعه سازیه . من خودم از تیام و امید بدم میاد ولی تا ثابت نشه باور نمی کنم و گناه کسی رو نمی شورم .شاید کسی فیس بوکی با نام اینا درست کردن که مردم رو زده کنن از این شبکه . هر چه قدر هم طرف خدا نشناس باسه نباید پشت سرش حرفی دراوورد .

  • صادق گفت:

   واقا که دارن مستند زنده نشونت میدن باور نمیکنی چقدر …

   • mahtab گفت:

    man mahtab dokhtar 22sale IRANI iek javan emrozi nemidonam in karharo barai jalb nazar ki anjam midan egar barai javanan iran hast ke baid begam sakht dar eshtebahan
    MAN BE NAMAINDEGI AZ TAMAM JAVANANE IRAN BAZGO MIKONAM KE ZEHN V TAFAKOR MA BARAI PISHRAFTE IRAN BE KAR MIRAVAD NE PANTOMIM HAI GHARBI

  • مهديار گفت:

   فقط يك لحظه عاقلانه فكر كنيد:شخصي باهوش اميد،باآگاهي ازينكه ميدونه مردم ايران از همجنس گرايي متنفرند،مياد همچين كاري كنه ومهم تر اينكه علني كنه اين كار رو.به خوبي يا بدي شون كار ندارم،چرا ما عادت كرديم همه چيز رو بدون تعقل و انديشه بپذيريم

 10. حالم بهم خورد گفت:

  آن ها مانند حیوانانند نه بلکه بدتر از اونهان……………………… هیف اسم حیوون که رو شماها بذارن……خاک تو سرشون….عوضیااااااا

 11. فرامرز تهرانی گفت:

  ایشاالله به پای هم پیر شن و بچه‌های خوبی رو تحویل جامعه بدن.

 12. ali گفت:

  والله من نمیدونم این وبسایت خبری مدیر نداره ؟
  همچین خبرهایی بدآموزی داره که ارسال میکنید
  مدیر هم که نداره مطالب رو چک کنه
  با مدرک درست پست ارسال کنید
  من هم میتونم برم توی شبکه های اجتماعی ، در مورد هر کسی که دوست دارم ، بد بگم !
  این روزا با فتوشاپ و ابزار های مرورگر ها که قابلیت ویرایش کد های سایت رو داره ، میشه هر خبری رو درست کرد
  آقا زشته ! از این سایت بعیده !

 13. narges گفت:

  خاک بر سرشون که از یک حیوان همئ پست تر ند

 14. اسماعیل فرهادی منظم گفت:

  از دین بهایی بیشتر از این انتظار نمیره خدا کنه هرچی زودتر امام زمان(عج) ظهور کنه واقعا با کارهای اینا علائم ظهور به پایان رسیده خدا کند همانند قوم لوط عذاب الهی بر سرشون نازل بشه

 15. حسین رهجو گفت:

  یکی از بزرگترین گناهان تهمت نارواست

  امید نامزد داره. متنی هم که نوشته شده انقدر ابلهانه و ناشیانه نوشته شده که مشخصه چقد صحیحه. عکساییم که گذاشتین همون عکساییه که مثلن تو سایت منوتو هست یا بالاخره خیلی عمومیه.
  شخصی که همجنس گرا یا همجنس باز باشه و ازدواج هم بکنه به نظرتون دوتا عکس متفاوت نمیگیره؟!

  به اسم اسلام دارین گند میزنین به همه چیز. بس کنید این کاراتونو. روز آخری هم هست

  • reza گفت:

   اقا حسین عزیز حداقل اونقدر که مطمئنی به حرفات اونقدر هم شک داشته باش . اینقدر با قاطعیت نظرت رو نگو اصلا هدف این شبکه تخریب ذهنای ما و تبلیغ اهداف مبتذل غربی است شما برید ببینید موسسان این شبکه بهایی کیا هستن اونوقت خودت قضاوت کن .

   • حورا گفت:

    شاید همینطوری که شما میگی باشه ولی برای اینکه خودشونو خراب نکنن و طرفداراشونو از دست ندن نمیان انقد راحت خودشونو خراب کنن که!

    • هومن گفت:

     بچه ها بهترین راه اینه که به برنامه جواب منوتو پیغام بدین. من که مطمئنم این مسئله یه شایع بیشتر نیست.
     من هیچ نسبتی با امید و تیام ندارم در مقابلش هیچ پدر کشتگی هم باهاشون ندارم؛ یخورده منطقی فکر کنید یذره احتمال بدین که این خبر ساختگی باشه، با یه عکس که از صفحه وب که نمیشه رو آبرو کسی قضاوت کرد؛ میخواین یه خبر ساختگی براتون بزنم تو سایت ریاست جمهوری ؟

  • حورا گفت:

   مردم ما متاسفانه باور میکنن!

  • ارمیا گفت:

   حسین جون مثلن…؟؟؟؟!!!!برو یکم دیکته کار کن داداش گلم/زشته عه/

  • feryal گفت:

   من که درست نمیدونم ولی به نظر من شبکه من و تو مزخرف ترین شبکه ماهواره هست من که کلا خوشم نمیاد از این شبکه …
   در ضمن وقتی جیزی رو با بینایی خود ندیدید هرگز تایید نکنید گناه می کنند به ما ربطی نداره ما خودمون باید اونقدر استقلال فکری داشته باشیم که تحت تاثیر قرار نگیریم

   • حمید گفت:

    زنده باد شبکه منوتتک سرشار از برنامه های سرگرم کنندس.بعضیا 1جاشون میسوزه هنارومیگن

 16. golestan98 گفت:

  چه قدر کثیف
  احساس می کنم حالت تهوع دارم!
  این جاست که آدم از حیوان هم پست تر می شود.

 17. reza گفت:

  خدا اخر عاقبت همه رو بخیر کنه خاک بر سر تون حیوونا همچین کاری نمیکنن واقعا که زدید به کاهدون . اخرش چی ؟

 18. reza گفت:

  اینها مصداق ایه شریفه ( بل هم اضل سبیلا ) بلکه ایشان راه گم کرده تر از حیوان هستند.

 19. پنج حمید گفت:

  چی کار داربد با این بدبختا بزارید شبای اول ازدواجشون خوش باشن . دست از سرشون بردارید.

 20. فهیمه گفت:

  حالم بهم خورد

 21. مریلا گفت:

  اگه خوب به اطرافمون توجه کنیم متوجه می شیم که حیوانها به جنس موافقشون مایل نیستند…اما بسیار جای تاسف وجود داره که بعضی انسانها مقامشون از حیوان هم تزلل پیدا کرده و به بی شخصیت بودن خودشون افتخار می کنن و بوغ و کرنا میزنن. خدا شفاشون بده خیلی بیچارره و مریضن خصوصا مجری های من و تو رو.آمییییییییییییییییییییییییییینننننننننننن

 22. مجتبي گفت:

  سلام. واقعا متاسفم .اولا كه اين خبر خيلي قديمي تر از ايناست. دوما به عجب جايي استدلال كرديد.. فيسبوك … .

 23. SALAD گفت:

  حالا کدومشون نقش زن رو ایفا میکنه و کدومشون مرد , فکر میکنم که یک شب در میان باشه
  همون بهتر که این دو موجود مزخرف با هم ازدواج کرن , چون اینطوری نسل کثیفشون همینجا منقرض میشه , ضمنا بهتره اسم کانالشون رو بزارن من و gay
  پیشنهاد میکنم که آقا که چه عرض کنم خان طغرل اسم برنامشون رو از “بفرمایید شام” به “بفرمایید شم…” تغییر بدهند
  واقعا محاکمه اینجور افراد سخته چون اگه بهشون بگی که چوب تو اونجاتون فرو میکنیم ازخداشونه و همین فردا برای اجرای حکم میان ایران
  دادا حداقل با یه عرب ازدواج میکردی بقلش جا شی

 24. رضا/ باغملک / منطقه بالا گفت:

  بیشرف ترین انسان های که دیدم این دوتان که براشون رسما متاسفم که آبروی هرچی مرد و هرچی ایرانی و هرچی آریایی رو بردن/ ولی مطمعنا این دوتا شاید در اسم ایرانی باشن که بازم نیستن ولی بنظرم اینا رگ ایرانی جماعت در بدن ندارن!‏ متاسفم متاسف و دیگه کلا شبکه من وتو رو از تو ماهواره شخصی حذف میکنم

 25. رضا/ باغملک گفت:

  دوستان عزیز من یه پیشنهاد میدم: بیام اصلا این شبکه به قول خودشون من و تو رو کلا تحریم کنیم آخه بخدا اصلا جنبه مثبت واسه بچه هامون نداره آخه ماباید درآینده جامعه پاک و سالمی داشته باشیم که فکرنکنم بااین جنبه های بدآموزیش جامعه پاکی داشته باشیم من فکرمیکنم اسرائیلی ها دارن به اهداف شیطانیشون میرسن/تورو خدا جدی بگیرن

 26. نرگس گفت:

  راستی کی یارانه میدن؟ واسه این بدبختا هم فرم سرپرست خانوار پر کنین گناه دارن/ ثواب داره

 27. مهدی شپل گفت:

  بیشرف میخوای؟ مجریا من وتو/ چی؟ امیدخره!‏ کی؟ بازم من و تو/ کجا؟ تیام ….!‏ چی؟ بازم اسرائیل…

 28. خداداد نونوا گفت:

  میگم راستی کی یارانه میدن

 29. مش احیا گفت:

  چههه؟ جقله ای دا قیناده ایری 50 50 ها؟؟؟؟

 30. مهدی گفت:

  حتی تو حیوان ها هم کسی تا حالا دیده همجنس باز؟؟هیچ خری تاحالا همجنسباز بوده؟؟هیچ گاوی بوده؟؟

 31. رضا گفت:

  واقعا که منم تا حالا همچین حیوانهای همجنس باز ندیدم وا قعا که از خر و گاو هم پسترند

 32. حمزه گفت:

  خدا لعنتتون کنه،حالم به هم خورد با اون همه پشم و پیل خجالت نمیکشن

 33. هانی گفت:

  چجوری زندگی کردن اونا به شما چه اصلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 34. مهدی گفت:

  به نام خداوند
  من مسلمانم و تا وقتی که مطلبی اثبات نشده باشه و به یقین نرسیده باشه پخش آن مجاز نیست
  مخصوصا هم جنس گرایی دو نفر که به آن لواط میگوییم
  اعلام گناه باعث کمرنگ شدن گناه میشه شما با اعلام این مطلب دارید زشتی گناه لواط را کم رنگ میکنید

 35. ari گفت:

  خاك بر سر مريضتون كه شايعه سازي مي كني،حتما نسبت به همكاراتون همچين حسي داريد.

 36. سیسی گفت:

  خاک بر سرتان خودشونو ادم میزارن

 37. nahid گفت:

  khoda be adam aghl dade ke khobo va bado tashkhis bede
  hala una inkare shoma az hame behtar chi be do taraf mirese
  berim be fekre amale khodemon bashim

 38. milad گفت:

  حالا اونا یه غلطی کردن ما برای چی بشینیم غصه بخوریم؟

  • محمدرضا گفت:

   غصه برای اونا نمیخوریم میلاد جان. برای مردم خودمون غصه میخوریم که وقت خودشونو میذارن روی این شبکه ها.

 39. اشتباه گفت:

  جیز که با جشمای خودتون ندیدن باور نکنین چرا شما انقدر…..

 40. پریسان گفت:

  سازنده هر چیزی از خصوصیات و تمام چیزهایی که برای آن مفید است یا ضرر دارد آگاه است خداوند مهربان خالق تمام موجودات است و هر چیزی را که حرام کرده واقعا در درجه ی اول برای خود آن موجود ضرر دارد بعد برای دیگران اگر یک کم به خدا اعتماد کنی و باور داشته باشی که هیچ کس مهربان تر و خیر خواه تر از او برای تو نیست مطمئنا طبق میل او عمل می کنی و هرگز در دنیا و آخرت ضرر نمی کنی قران و دستورات الهی با تمام علوم مطابقت کامل دارد خداوند رابطه دختر و پسر نامحرم و هم جنس ها را حرام کرد زیرا واقعا برایشان از نظر جسمی و هم روانی ضرر جدی دارد و این آدم است که آخر عمر و در آن دنیا از کرده ی خویش پشیمان است.

 41. hadis jojo گفت:

  واقعا جای تآسف داره.من امید رو خیلی دوست داشتم ولی وقتی فهمیدم چ کثافت کاری کرده ازش متنفر شدم.ولی اون قسمتی که به صورت جدی توی یکی از برناه هاش گفت همش شایعه هست رو دیدین؟؟؟ادم نمیدونه حرف کدوم رو بازر کنه

 42. یهنام گفت:

  شما برای تخریب گروه با فردی دست به هر کاری میزنید , هر دروغی رو میگید .کارتون خیلی نامردبه .این نشون میده خودتون خیلی مشکل دارید . و تاسف باره عده ای به این سادگی تحت تاثیر و فریب میخورند . اصلا همجنس گرا هم باشند دلیلی برای توهین نیست, اگه قرار یقه کسیو بگیرید باید از خدا سوال کنید . این روحیه پر از نفرت ,متعصب و بدون اگاهی باعث تاسفه برای عده ای, بخصوص اگه جوون هم باشند و دسترسی به هر اطلاعاتی رو دارند .

 43. سارا گفت:

  گند این دروغ خیلی وقته که در اومده ولی بازم به پخش این خبر ادامه میدید واقعا متاسفم برای اون کافرتر از اینا که این دروغهارو میسازن برای اینکه بهتر بودن خودمونو نشون بدیم بیاید کارای خوب بکنیم نه کارای بد انسان اگر انسان باشه برای خراب کردن یه کسایی دست به هر کاری نمیزنه
  شما هم با انتشار این خبرها اعتبار سایتتون رو زیر سوال نبرید. مرسی

 44. فرهاد گفت:

  باز جای شکرش باقیه تیام با دکترکپی ازدواج نکرده ..اقا به پا هم پیر شید ایشا…

 45. میترا گفت:

  اینا یه مشت شایعه کثیفه که خنده داره .انقد ساده و زود باور نباشین سریع خام این حرفا نشین این چرتوپرتو رارو ازخودشون ساختن چون دارن از حسادت و عقده میمیرن که این شبکه تونسته این همه بیننده جذب کنه شما هم باید ب فکر جذاب کردن برنامه هاتون باشین تا پربیننده بشین نه اینکه به تهمت زدن به یه مشت جوون رو بیارین اون دنیا باید جواب این کارتونو بدین .

  • محمدرضا گفت:

   میترا خانم شما ظاهرا خیلی شبکه من و تو و مجریاش رو دوست دارین. خواهر من(اگه خواهرین) اینقدر ساده به قضیه نگاه نکنین. حالا من راجع به درستی یا نادرستی این خبر نظر نمیدم ولی بدونین خیلی چیزا پشت پرده این جور شبکه ها هست که شماها نمیدونین. علتش هم اینه که اهل مطالعه نیستین. جسارت نمیکنم ولی اگه یه مقدار سطح دانش و آگاهیتون رو بالا ببرین، پی به خیلی چیزها میبرین. اینو به شما گفتم که بقیه هم که هم عقیده شما هستن بخونن.

  • حمید گفت:

   با شما موافقم

 46. صبا گفت:

  وجدان داشته باشین خدا ازتون نمیگذره که انقد راحت به حرف یه مشت ادم … دامن میزنید.

  • حامد گفت:

   ایول صبا جون. تورو به همون خدایی که میپرستید بس کنید. گند این موضوع خیلی وقته در اومده ولی از روی نادانی هنوزم که هنوزه نظر میدن

 47. علی گفت:

  شما به فکر مجری های اون ور آب نباشین شما به فکر مجری صداوسیمای خودتون باشین مثل فرزاد جمشیدی که با اون همه ادای بچه مسلمونی دخترباز از آب دراومد مجبور شد استعفا بده.اول خودتونو درست کنید لطفا

 48. مهیار گفت:

  بسه بسه اینا همش دروغه شما هیچ مدرک قانع کننده ای ندارید شما دوستان شما هم گول نخورید

 49. تینا گفت:

  این تو دهنی خدا بود برای افراد جاهلی چون منو شما که کثافت کاریهای اونارو باور نمیکردیم اما حالا که با رسوایششون داریم باورمیکنیم خداکنه تاثیررسانه هاروهم باور کنیم و جدی بگیریم حرفامون درحدحرف و شعار نباشه عمل هم کنیم هههیچ انحرافی یکباره صورت نمیگیره احراف درجه به درجه به درجه است خدا هممونو عاقبت بخیرکنه

 50. somayeh گفت:

  نمیدونم چی بگم

 51. حمید گفت:

  خاک بر سر هرکی این کاررو میکنه

 52. kamran گفت:

  اگه راست باشه خاک تو سرشون کنم اگه هم دروغ باشه تهمت نزنید

 53. سیدناصر گفت:

  خاک بر سر این قوم لوط

 54. عمــآد جنتــل بوی گفت:

  هہ هہ 😀

 55. آیدین گفت:

  اگه هم این کارو کردن خوب کاری کردن، زندگی شخصی حودشونه به شما چه؟ شما که ادعای مسلمانی دارید چرا با آبروی مردم بازی می کنید، خیلی بدبختید، زورتون می گیره که دیگه هیچ کس برنامه های مزخرف داخلی رو نگاه نمی کنه، من که هنوز دوسشون دارم و فقط برنامه های آموزنده منوتو رو میبینم.

  • آرش گفت:

   این حرف ها از افرادی مثل آیدین که بعید نیست و من واقعا براش متاسفم که چشماشو بسته و توی تور این شبکه ی فاسد افتاده!

  • آرش گفت:

   البته داشتن ماهواره غیر قانونیه وشما ها که این برنامه های مبتذل رو میبینی توی دردسری افتادی که علت ممنوع بودن ماهوارست!خدارو شکر که ما این وسیله ی شرک امیز واسباب گناه را نداریم

 56. بهزاد گفت:

  کی به شما یاد داده دروغ بگید و لجن پراکنی کنید؟ صفحه های جعلی ترفند قدیمی است

 57. mohammad گفت:

  خیلی نامردین .بینندگان مهم نیست که اینا چی میگن همش دروغه.بابا اینا هم ایرانی هستم حداقلش اینه که مسلمون بودن یکم هنوز ته ته ش یکم از خدا ودین و پیغمبر عقیده دارن مگه همچین جیزی میشه زشت حالا که زورشون بهشون نمیرسه همچین کاری میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 58. yusef گفت:

  vaghean halam beham khord …. ahhhhhhhhhhhhhh

 59. سارا گفت:

  آدم تو اين دوره نميدونه چي رو بايد باور كنه.
  راست يا دروغش پاي آدمهايي كه اين مطالب رو تو سايت گذاشتن.
  ولي اين رو ميدونم كه الان با هر برنامه اي ميشه عكسارو فتوشاب كرد ميشه براي هركسي شايعه درست كرد.
  دروغ گفتن هم كه كنتور نمندازه
  البته 50درصد هم ممكنه كه اين مطالب راست باشه.خدا ميدونه

 60. roza گفت:

  واقعا برای خودم و شما متاسفم

 61. roza گفت:

  پس مجددا پخش شود

 62. ئئئئ گفت:

  واقعا شما چرا این چرت پرتها باور میکنید که هی میگگگگگن حالم بد شد حالم بد شد حالم بد شد حالم بد شد حالم بد شد حالم بد شد حالم بد شد حالم بد شد حالم بد شد حالم بد شد حالم بد شد حالم بد شد
  شما چقدر ………

 63. حسین گفت:

  بابا خود امید اومد گفت که همه ی اینا شایعه هست

 64. مرضیه گفت:

  متاسفم براتون تا کی شایعه و دروغ خسته نشدید. یه همچین شبکه ای با این بیننده های ملیونیش هیچ وقت نمیاد یه همچین کار کثیفی رو ترویج بده و خودش رو خراب کنه.

 65. hossein گفت:

  واقعا متاسفم برای کسانی که این چیزا رو باور میکنن بابا مگه ما اسم خودمون رو نذاشتیم مسلمون پس چرا اینقدر قضاوت الکی میکنیم حالا که اونور دنیا هستن پس هر چی خواستیم براشون در بیاریم زشته به خدا

 66. امیر کوچولو گفت:

  اونایی که دم از اسلام میزنن و به این دو تا هر چی دلشون میخواد میگن خودشون فرشتن ؟

 67. امیر کوچولو گفت:

  ارش جان این حرفایی که میزنی دیگه ارزش نداره هر چه قدر هم که راجب منوتو بد حرف بزنی دیگه فایده نداره مردم خودشون شعور دارن و نباید به شعورشون بی احترامی کنی

 68. یک واقعیت گفت:

  شایعه است .مطمئنا از زنبارگی و تجاوز به دختران کم سن وسال توسط افراطیون مسلمان اخوانی و سنی مثل خالد مشعل که 34 سال منت کشی شان را کردیم ودر اخر پوزمان زده اند.ودر رویای به بردگی گرفتن دختران رافضی در ایران وعراق نیز هستند.. شرمتان نمیگیرد و دچار تهوع نمیشوید؟؟ولی برای یک خبر دروغ اینقدر دچار تهوع میشوید..هرچند تحلیلهای من وتو خیلی ابکی وضد ایرانی است

 69. مرضیه گفت:

  آرش خان توی کدوم منطقه جغرافیایی کره زمین و توی کدوم عصر تاریخی که این کلمات رو روت میشه به زبون بیاری بابا این خرافات بیخود تا کی یه کم واقع بین باش این اسباب گناهی که شما میگی اسم درستش تکنولوژیه!!!

 70. sara گفت:

  vaaaaaaaaaaaaaa ,,in kara chist anjam midin az shoma baeid bod ..omid vaghean ke

 71. وحید گفت:

  درود به تو امید که برای عشق و حال خودت ایرانیان رو فدا کردی… از ما نیستی.

 72. محمد گفت:

  يه روزي هم گفتن كه اين يارو رقاصه كي بود؟؟!!!!؟….. آهان خرداديان.با يه پسره مصري ازدواج كرده .ما نفهميديم بالاخره راست بود يا دروغ.اگه راست بوده كه لعنت بر اينا .اگر هم دروغ بوده لعنت بر اينا.ايناي اولي همجنس بازا هستن و ايناي دومي كسايي كه دروغ و تهمت ميزنن. والسلام بگو خب

 73. saba گفت:

  براتون واقعا متاسفم مثلاً ایرانی هستید

 74. نجمه گفت:

  سلام .امید وتیام جفتشون برده اینگلیسی ها شدن برای جلب ایرانی ها به همجنسگرایی و تحریکشون این ازدواج رو انجام دادن که اولا ایرانی هارو زیر سوال ببرن بعدم ایرانی هارو به هم جنس گرایی تشویق کنند واقعا کارشون تاسف باره.

  • حمید گفت:

   فقط منوتوبهترین شبکه دستتون درد نکنه ک مردومو سرگرم میکنید.برنامها عالیه.همتونو دوستدارم

 75. ؟ گفت:

  نکنه ساقدوششون بودید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تاسف

 76. پارمیدا گفت:

  هیچ وقت در مورد ادما بد قضاوت نکنین شاید دروغ باشه هرچی باشه اونام ادمن واقعا که از

 77. امیرعلی گفت:

  فکرنکنم شما ایرانی باشید واقعا متاسفم برای جفتون

 78. مهدی گفت:

  درود . به ماچی که اون همجنس باز است یا نه اون هم انسان است یک بنده ی خدا ما ایرانی ها فقط بل هستیم محکوم کنیم مثلا مرگ بر اسراییل .. آمریکا و ……. خب به ما چی اون ها انسانی هستند مثل ما اگه اسراییل بد است خب خدا یک شبه همه شان را بر میدارد هی ما شعار میدیم که چی؟؟؟؟؟؟ حالا اون همجنس باز است یا نیز به ما چی ؟ من از از کسی دفاع نمیکنم و مکسی را هم محکوم نمیکنم . انسان باید خودش درست باشه .

 79. gagol گفت:

  بعدازفرارمغزهاوخروج
  عتیقه جات اینک شاهد صادرات گسترده همجنس گرایان برتر کشور هستیم این مساله باعث مباهات ما در خاور میانه میباشد

 80. محمود گفت:

  بچشون خیلی نازه هههههههههه

 81. نا شناس گفت:

  مجری هایه من وتو که همیشه به هم چسبیده نشستن وشرم ندارن اینکارا ازشون بعید نیست

 82. علی گفت:

  با سلام من از شما تعجب می کنم که با انتشار این خبرهای زشت در این سایت ها اهداف غرب را دنبال می کنید غرب می خواهد قبح این اهمال را از بین ببرد چرا متوجه نیستید .در زمین خود ابزار اهداف آنان شده اید هر چه شما بیشتر به این مطالب دامن بزنید جامعه خود را هدف ترکش های بیشتر آنان قرار خواهید دید

 83. جلیل گفت:

  خدا لعنتشون کنه انشالله عذابی سخت در انتظارشونه روزی میرسه که میبینن دیگه برا جبران خیلی دیره

 84. farima گفت:

  نمی نم چی بگم فقط متاسفم براتون

 85. mehdi گفت:

  از اینکه این دو حقیر انسان و ایرانی هستند متاسفم!

 86. هومن گفت:

  وای بر شما که از خدا نمی ترسیدوبدون مدرک راجع به دیگران اینجور حرف میزنید.

 87. mina گفت:

  دروغه.من.باوررررررررررر.نمیکنم….

 88. ali گفت:

  اگه اینجور باشه واقعا از شبکه منو تو هم نفرت پیدا کردم خیلی کثافتین

 89. farhad گفت:

  باوااااا
  اه اه اصلا خیلیییی بدجور حالم بد شد…
  امید و دوس داشتیم باوااا…
  ولی من به هرکی میگم میگه دروغه…در هر صورت دیگه تو fb باهشون کار ندارم

 90. saeed گفت:

  ناراحی داره مگه من یکی که خیلی خیلی خوشحالم تازه تبریک هم میکم اینکه میگن خدا درو تخته رو با هم جور میکنه همینه دیگه.نجاست خالص از اول تو صورت جفتشون موج میزد

 91. م.نیکی از کرمان گفت:

  فکر می کردم امید ادم حسابیه.حیف این همه وقتم رو گذاشتم برای نگاه کردن برنامه های این اشقال.دیگه جایی نگو ایرانی هستی……..

  • ممد اصفهونی گفت:

   حضرت علی میگه اگه شب هنگام دیدی کسی داره گناه میکنه به روش نیار شاید صبح توبه کرده باشه وتو ندونی
   بعد شما هزاران کیلومتر انورتر دارید قضاوت میکنید وبه راحتی حکم صادر می کنید

 92. ایرانی گفت:

  من تاحالا اینارو ندیدم واصلا هم نمیشناسمشون نظری هم راجع به درست وغلط بودنش نمیدم ولی تو مزخرف بودن شبکه من وتو شکی نیست متاسفم برای اونایی که یادشون رفته یه زمانی جوون های هم سن وسال ما بای برهنه رفتن رومین تاکسی بهناموسشون چب نگاه نکنه تا این کارهای حیوانی اتفاق نیفته تابگیم مسلمونیم وغیرت داریم ولی حالا بعضی ها زورشون میاد شبکه ی ایرانی ببینن بهایی هاروترجیح میدن به مسلمون ها اتفاق این چنینی هم که میوفته میگن به ماچه هرکی زندگیه خودشو داره اون موقع حضرت لوط هم باید به خدا میگفت من که کارم درسته به من چه که این قوم چیکار میکنن لطفا سرمون رو عین کبک زیر برف نکنیم

 93. انیتا گفت:

  واه واه شما2 تا خرس گنده خجالت نمی کشین!؟

 94. کامیاب گفت:

  دوستان گلم چه کسانی که این مطلب رو پخش کردن چه انهایی که باور کردن و فحاشی کردن چه انهایی که باور نکردن به همتون میگم یه شعر از سعدی که دیگه همه … شین بنی ادم اعضای یکدیگراند که در افرینش زیک گوهرند زندگی شخصی و خصوصی دیگران بازیچه دست شما نیست ما ایرانی ها عاشق شایعه هستیم و البته زیر ذربین بردن زندگی ادم هایی مثل امید یادتونه بازی والیبال ایران ایتالیا برید تو فیسبوک اون دختر خانم به پست بودن خودمان پی میبریم چه کسایی هستیم ما بربر های افریقایی از ما متمدن تراند همان بهتر که کوروش مرد و این ننگ ایران و ایرانی رو ندید مردمانی متعصب بی جنبه شکاک و خود برتر بین من ایرانییم ولی وقتی این فحاشی هارو از توی ایرانی میبینم به خودم لعنت میفرستم برای همتون متاسفم چه موافق چه مخالف به جای این کارا یک وبلاک علمی درست کنید میمیرید چی گیرتون مییاد با این کارا جز به جون همدیگه انداختن ما چی بودیم و چی شدیم فقط خدا قضاوت میکند شما ها باخته ای بیش نیستید

 95. milad گفت:

  منم فک میکنم این حرفارو زدن که ایرانی ها هم یاد بگیرن ضمنا خودشون بهترین عشق هارو میکنن و به کس هایی که باور میکنن و یاد میگیرن میخندند
  همش از روی نتونستن اومدن به ایرانه میخوان همه رو خراب کنن

 96. Raha گفت:

  age in tamadonie ke gharbia azash harf mizanan pas heyvanat motemaden taran
  khak tooooooooooooo saretoon ke khooye heyvooni darid

 97. Raha گفت:

  tabrik migam be shoma MORGH OKHOOROOS ASHEGH

 98. ali 66 گفت:

  خاک بر سرتون کثافتا.

 99. امیر گفت:

  عزیزان شما چقدر ساده اید بابا چرت میگه همش ، اگر اینجوری بود و رسمی از سایت و شبکه ی رسمی من و تو پخش میشد ،
  واقعا متاسفم ، حداقل نیومده اون پست فیسبوک رو کراپ نکرده که معلوم نباشه توسط خود کسی که نوشته داره عکس گرفته میشه ، منظورم اون ستارست ، فیسبوکیا میفهمن .
  واقعا متاسفم ، من و تو برای همیشه !

 100. poreya گفت:

  شنیدن کی بود مانند دیدن باور نکونید اقا نه بابا حالا اگرم باشه پیوندشان مبارک@شاعر میگه لوتی توبرو لقمه خود گاز بزن کم پشت سر خلق خدا ساز بزن

 101. انیتا گفت:

  واه واه شما 2 تا خرس گنده خجالت نمی کشین !؟

 102. انیتا گفت:

  من تنها چیزی که باور نمی کنم این اتهام انگلیسی ها به رها اعتمادی به خاطر تجاوز به بچه ی 11 ساله هست .

 103. ساناز گفت:

  از همه این کثافتا متنفرم.اصلا هم تعجب نکردم چون کاملا مشخصه هدف اصلی این شبکه عادی کردن حرام ها در جامعه ایرانیه. ما قبل از این که مسلمان باشیم ایرانی هستیم و ایرانی تن به این ذلت نمیده.تف به این شبکه.

 104. atefeh گفت:

  halamo beham zadin asan entezar nadashtam

 105. رحیم ازتهران گفت:

  از این اواخواهرها بیشتر از این ها نمیشه انتظار داشت این ها که رفتارشون نشانه شخصیتشونه

 106. پری ناز گفت:

  سلام خدمت دوستان.اگر این مطلب صحت داشته باشه,من شخصا” برای خانم گوگوش متاسفم برای این فضاحت در شبکه منوتو.

 107. پری ناز گفت:

  دوست عزیز چرا قسم قرآن رو می خوری.ممکنه خبر راست باشه.شاید هم دروغ باشه.باید منتظر عکس العمل شبکه باشیم.

 108. حمید گفت:

  چرا گیر دادید به این دو نفر درسته کاری که انجام دادن توجیح نداره و کثیفه …

 109. بهار گفت:

  سلام
  این نوشته ها خوندم به نظر من هر انسانی می تونه با طبیعتش زندگی کنه . دونفر که ذات همجنس گرایی دارن دست خودشون نیست که وگرنه عقل و شعور و تردکردن جامعه را تحمل نمی کردند. من کاری به امید و تیام ندارم من می گم به حضرت علی گفتن توی این خونه یک زن زناکار با پسر همسایه است و. حضرت علی به عنوان قاضی وارد خانه شد و زن را دید اما بخاطر آبروی زن و … در اتاق را باز نکرد . چطور ما می تونیم به صحت و سقم حرفایی که معلوم نیست از مجا اومده باور کنیم این مال همه ی مسائل زندگی می شه . فقط نباید از دین دم زد . بعضی نکات اصلی را ببینید .

 110. ali گفت:

  وطن فروش ها برین خجالت بکشید ابروی …

 111. ali گفت:

  وطن فروش ها تو هم مثل هم اوبایی

 112. ستاره گفت:

  امکان نداره واقعییت داشته باشه ولی اگه واقعی باشه ان تودهنه جفتتون

 113. سحر گفت:

  به نظر من دروغه

 114. soheila گفت:

  man ke hanoz bavaram nemishe !Ama az khodavanD mikham ke be hamchin adamhaie ba in chenin tafakori komak kone . ta dg shahede hamchin majarahai nabashim.amin

 115. محمد گفت:

  خویه از برنامتون خوشم میاد از زحماتتون خوشبختیم

 116. reza گفت:

  salam tohmet zadan kareh khobi nist azizan zod ghezavat nakonid ina hamash ye shayest khorafateh baray badnam kardan manotoei ha ma iraniha hamash baladim ghibat konim dar sorati ke khodemon moshkei darim baeib ba

 117. میثم گفت:

  فیس بوک که فیلتره شما از کجا این مطالب رو در اوردی؟؟استفاده از فیلتر شکنم که قاون شکنیه… خجالت بکشین با این مطالبتون …. شخصیت خودتون و سایتتون رو زیر سوال میبرین برای شما و افرادی مثل شما متاسفم که همچین خبرایی رو پخش میکنی تا بازدید سایت بره بالا… متاسفم

 118. roz گفت:

  salam khili motnafram

 119. MARJAN گفت:

  halam be ham khord

 120. MOZHGAN گفت:

  LOTFAN ENGHADR DAR MOREDE AGHAYEDE SHAKHSIE MARDOM NAZAR NADID

 121. mahshid گفت:

  خاک توسر بست فطرتتون کنن.اشغالای عوضی

 122. roza گفت:

  راستش خیلی ناراحت شدم<حیف شدامیدوارم این قضیه دروغ باشه

 123. mehdi گفت:

  be salamati be pay ham pir beshan

 124. mehdi گفت:

  be salamati mahe asal koja raftan

 125. رشی گفت:

  ببم جان شما دست قزوینی هارو از پشت بستید ،

 126. مشدی پسر گفت:

  حلا بین این دوتا نره خر کدوم عروسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 127. mani گفت:

  vaghean chi fek kardid yani ma in ghad gagoolim ke natoonim y adame adiro az ye adame hamjensgara tashkhis bedim?
  in shaye bazi ro nakoni baba vel konid in bande khodaharo

 128. amin گفت:

  سلام به بچه های گل من و تو، ما شما رو خیلی دوست داریم و اونایی که این شایعات رو درست میکنن بهتون حسودی میکنن شما ادامه بدید ما هم شما رو. ادامه میدیم. با تشکر امین عز شیراز

 129. mehdi گفت:

  che khabar akharesh be koja resid rast bod ya

 130. FARHANG گفت:

  یکم بخودمون نگاه کنیم.همش ازاینواون ایراد..بسه دیگه تو دنیا مارو آدم بحساب نمیارن.خودمون بهتریم؟هرچی یا هرکی میخوان باشن مهم اینه برنامه هاشون قابل نگاه کردنه.هرکیو تو قبر خودش میزارن

 131. کاردرست گفت:

  اگر ازدواج همجنسگرا ها باعث افزایش بیننده یک شبکه میشد کانالهای خودمون هر روز صد تا ازدواج هم جنس گرایی درست میکردند.

 132. mamad گفت:

  از طرف همه لرها پففففف من دارت ……..یا همون تف تو هیکلتون که ابرو هر چی مرد بردین

 133. REZA گفت:

  KHEYLI PASTID KHOB SHOD AZ IRAN RAFTAN INA BI NAMOSA

 134. gader گفت:

  نمیشه.
  نه.
  اصلا نمیشه تصورش کرد…………………………
  نمیشه……..

 135. raha گفت:

  حتی حیوونام ی همچین کاری نمیکنن.اه حتی ارزش بحث کردنم نداره

 136. amir گفت:

  گر قرار شود که مست گیرند باید که هر آنچه هست گیرند

 137. مرضیه گفت:

  شایعه ااااست

 138. rojan گفت:

  age rast bashe ke ey vay be har 2shun vali age dorugh bashe ke ey vay vay vay be shoma ke tohmat mizanid

 139. امید خلیلی (تیام) گفت:

  خدا بگم چیکارتون نکنه ، بابا ازدواج کردم که کردم مگه با بابای تو ازدواج کردم!! با تیام جونم ازدواج کردم!
  مگه خودتون خواهر و مادر ندارین که به من گیر میدین !
  الهی جز جیگر بگیرین که شب عروسیم به جای دعای خوشبختی این مزخرفات و میگین

 140. هما گفت:

  بخدا همه ی این حرفا دروغه دروغ.

 141. زرتشت گفت:

  فعلا که بیشترین بیننده را داره ء دست از این دروغ و تهمت ها بردارید . دوست دارید در مورد خودتون اینجوری قضاوت کنند

 142. حسین گفت:

  به جای تهمت زدنو رنجیده خاطر کردن افکار جوانان ایرانی بهتره افشا گریهاتون رو بامستندات دقیقتری از ماهیت شبکه من و تو و دست اندر کارای سهیونیستش به اذهان عمومی برسونین.امیدوارم عرضشو داشته باشین.این مطالب کذب هم جز بد آموزی چیزی نداشت

 143. zari گفت:

  بابا بفکر خودتون وکشورتون باشین توروخدا…………اونا همه چیشون سر جاشه

 144. مریمان گفت:

  تو این دنیا همه چیز رو باور نکنید. اما اونای که دو اتیشه به این شبکه و عوامل و کاراشون اینقدر فحش میدن در عجبم چرا این شبکه رو کامل میبینند؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 145. shadmehr گفت:

  درسته صد درصد درسته اگه کسی بخواد خودشو واسه کسی عزیز کنه این حرفا یا کارها ازاش بعید نیست حیونهای انگلیسی

 146. pasha گفت:

  مطمئن باشید به دور از وتاقعیت نیست.این شبکه در بدو ورودش به جمع کانال های ماهواره ای به این صورت عمل نمیکرد اخبار اینقدر ضد ایرانی نبود مسنتد هاش خیلی برهنگی و حرف های عریان نداشت زیاد صحبت از مسائل جنسی نبود اما به مرور زمان و وقتی جایی در میان ایرانیان علاقمند به زیبایی غرب پیدا کردند رویه خودشونو تغییر دادن،اخبارشون شد ضد ایرانی و جا پای بی بی سی گذاشتن، برنامه هوشمندانه دکتر کپی رو با هدف درازمدت برای کودکان و بزرگسالان به اجرا گذاشتن،نمایی از زندگی ایرانیان خارج از کشور نشون میدادن با خانه های زیبا در سوئد ،لندن،آمستردام و……..مدیران شبکه من وتو آقای عباسی و مرجان همسرش هم که مدیر شبکه سکس هاستلر بودند،فکر میکنید چه انتظاری میشه از مجریهای این شبکه داشت خودتون منصفانه و هوشیارانه قضاوت کنید آیا ذائقه ما رو این شبکه تغییر نداد؟آیا تاسف نمیخوردیم چرا در ایران بدنیا آومدیم؟

 147. pasha گفت:

  سلام. ماهیت این شبکه ماهواره ای به مرور زمان مشخص شد برای هممون،وقتی مستند رضاخان که یکشبه توسط مجریان من و تو به یک قهرمان ملی تبدیل شد و اون همه اعتراضو بدنبال داشت،یا مستند یک طرفه از تهران تا قاهره که همسر شاه فراری آمریکایی داشت تفسیر میکردو یکطرفه بود برنامه های مغرضانه پانته ها،رها اعتمادی من و تو پلاس که فقط دختران خوشگل رو برای این برنامه انتخاب کردن، فکر میکنید اینا همه اتفاقیه دلشون واسه ما سوخته و مثل بی بی سی برنامه و اخبار مجانی برامون پخش میکنند

 148. شهره گفت:

  من امید رو خیلی دوس داشتم.وقتی این خبرو شنیدم دهنم وا موند.هنوزم وا هست!!!اینا فقط در ظاهر شبیه آدم هستن.متنفرم ازشوووووووون!!!!!!!!

 149. بابک خرمدین گفت:

  کارشما تهوع آور هست

 150. ghazale گفت:

  vagan motasefam nemidonam bayad che begam…………………………..akhe …….chetttor mitonan????

 151. nozar گفت:

  خاک تو سر امیدخلیلی وتیام بصیری که از پست ترین نژاد انسانی هستند ادمهای عوضی زن نبود که باهم ازدواج کردین واقعا شما ایرانی نیستید تمام نشانه های زرتشتی را اویزون وپیروی نکنید حیف نیست از دین اصیل ایرانی که شما انسانهای پست پیروانش هستید متاسفم براهمتون بااون شبکه کثیفتون

 152. رکسانا گفت:

  با وجود همه این حرفا ما بازم منوتو رو نگاه میکنیم چون یه دقیقه ش می ارزه به کل شبکه های ایران!!!

 153. محمد ملکیان گفت:

  شرم آوره دو ایرانی همچین غلطی بکنن

 154. mohsen گفت:

  من هميشه گفتم كه قانون مترادف با عدالت نيست بياين بجاي اين كه به قانون تكيه كنيم به عدالت اهميت بديم .

 155. reza گفت:

  منم خواهش میکنم کمتر شایعه سازی کنید خخخخخخخخخخخ تهمت زن هاشما خودتون از همه اون ها بد تر هستید

 156. آیلا گفت:

  بچه ها اینا همش دروغه اینا می خوان شبکه من وتو و مجری هاشو از چشم ما بندازن اصلا این چرندیاتو باور نکنید

 157. علی رضا گفت:

  چه قدر دروغ می گی؟

 158. مهرو گفت:

  خاک بر سرشون.حیف اسم انسان که روی این دو نفر.حیوونای کثیف

 159. ناهید گفت:

  تورو خدا بیایید یکم دست از قضاوت دیگران برداریم خودمان سرتا پا مشکلیم.این قدر هم زود باور نباشیم.

 160. مسعود گفت:

  خیلی داغونن واقعا آبروی هر چی ایرونی بردن

 161. نوید گفت:

  واقعا از امید انتظار نداشتم.واقعا چرا. چون دوستش هنوز دارم . چیز نمیگم. جواب این همه سوال بی جواب بده. بروبه به از حرف ب سادگی نگذر…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 162. جواد گفت:

  خیلی احمقن اه اه اه اه اه اه

 163. جواد از رباط سنگ گفت:

  چرا به مردم تهمت بیجا میزنین////

 164. دنیا گفت:

  من هم با توجه به شخصیتهاشون که تو شبکه من وتو دیدم این حرفا رو باور نمیکنم.ونوعی تهمت حساب میکنم .عزیزان تهمت گناه کبیره محسوب میشه.قبل از هرکاری خوب فکر کنید.

 165. محمدی مهدی حسن نیا گفت:

  فکر میکنی با ساختن چهارتا، صفحه قلابی پشت سر مردم حرف در میاری و راه جهنم رو بر خودت هموار میسازی. من از همه این شبکه متنفرم و دو صد چندان از اون از شما متنفرم!

 166. reza گفت:

  اتهام کثیفی زده اید از خدا نمیترسید؟ از کجا اینقدر مطمئنید؟

 167. احسان گفت:

  این حرفها تماما”دوروغ است ماایرلنی ها کی میخواهیم برای هم دیگر این قدرشایعه بسازیم

 168. ای تکین گفت:

  داداش جونه هرچی همجنس بازدلیل این کارت چی بود که این غلط کردی …اقا

 169. ali گفت:

  واقعا برای این جماعتی ه به راحتی تهمت میزنن به بقیه متاسفام به جای این کارا و فحش دادن به اینا برید اخلاق گندتون رو درست کنید وقتی هر خری اومد بهتون چیزی گفت مثل احمق ها حرفش رو باور نکنید من اصلا با اینا کار ندارم که چیکارن و برام جالبه با یه عکس این همه ادم دارن فحششون میدن اگه اینجا بودن حتما میکشتیدشون نه؟
  فقط میتونم بگم از کسیکه اون بالا داره نگاهتون میکنه بترسید.

 170. sara گفت:

  خدایی شما خیلی ادمای الافی هستید .راجب چیزی حرف میزنید که ارزش نظر دادن نداره.اقا احسان دروغ اینجور نوشته میشه.

 171. میثم_10 گفت:

  همه دروغ میگن……
  معلوم نیست باید راست و از کی شنید…!
  ……لقشون.والااااااااا!
  به ما چه!
  کانالشون که از بیخ دروغه
  داخل ایرانم که همه دروغ میگن..!
  گیر افتادیم این وسط معلوم نیست کی به کیه!

 172. تامی گفت:

  مگه اشکال داره یکی شون به قید قرعه تغییر جنسیت میده و همه چیز تموم میشه!!!!!!!!

 173. ali گفت:

  اینا یه مشت دروغه

 174. meyti گفت:

  اینا همش چرت و پرته. دروغ به این گندگی. مثل اینکه خیلی از دست این شبکه عصبانی هستین. و حالا که میبینین کاری از دستتون نمیاد به این دروغا روی آوردین. خاک بر سرتون.

 175. مهدی گفت:

  هرکی هرچی میگه که نباید باور کرد
  معمولاً هرکی پیشرفت میکنه از این انگ ها بهش میچسبونند
  خیلی حرف ها زده میشه شنونده باید عاقل باشه
  بافرض اینکه این حرف درست باشه من یه شبکه خوب پیدا کردم که برنامه های جالبی پخش میکنه کاری ندارم مجریش تو زندگی خصوصیش چه جور آدمیه
  مروارید رو از دهن سگ هم بگیری باز هم مرواریده.

 176. پری گفت:

  به نظر من تو یه بیمار روانی هستی

 177. ايزد گفت:

  اخه از كجاتون اين حرفارو در مياريد
  توروخدا جاي اين كارا بريد يه كاري بكنيد كه مردم سرگرم بشن نرن شبكه اي دوست ندارينو ببينن
  خيلي باحالو خنده دار بود
  البته ما انقدر ملت …

 178. هاشم گفت:

  برنامه ی ازتولید تا مزه کی پخش میشه وسعی کنید بیشتر پخش به شه وبرنامه های ایران شناسی پخش به شه

 179. حمزه گفت:

  کارشون ارحیوانم برنمیاد واقعا کثیفن

 180. حمزه گفت:

  برنامه راجب تاریخ ایران پخش کنید

 181. raheleh گفت:

  واقعأمتأسفم براشون‏!‏‏!‏‏!هیچی نگم بهتره‏!‏

 182. ایدا گفت:

  وااااااااااااااااای دیگه نمیدونین چجوری خرابشون کنیدا. بابا بیخیال خجالت بکشین واقعا که……………..

 183. arman گفت:

  واقعاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااکه>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بابا عیبه زشته

 184. پتک ( potk) گفت:

  شما کانال هایی دوست دارید که پنج دقیقه سریال پخش میکنندویک ربع تبلیغ ،به زور، به خوردتون میدن .
  بابا حالا یه کانال پیدا شده که تبلیغ نداره و داره پیشرفته ترین برنامه ها را به روز پخش میکنه ،باز هم نق میزنید و هی وصله می چسبونید. اگه با احتساب شبکه های استانی ،این حدود پنجاه شبکه تلویزیونی داخل کشور عرضه داشتند،وضوابط دست وپا گیری که خودشان به وجود آوردند،اجازه می داد،خودشون برنامه های جالب وجاذب پخش می کردند.دیگر نیازی نبود مردم پناه بیارن به تلویزیون های بیگانه ،یا ماهواره .ویا این همه پول بیت المال را به شبکه های تلویزیونی خارج از کشور نمی دادند تا به قول خودشون ،برای تلطیف روحیه خراب ایرانیان ، یک مقدار برنامه های آن طرف آبی پخش کنند. حالا بهایی اند ، مسیحی آند بی دین اند ،همجنس بازند به من وتو چه .مگه ما را به جای اون ها به جهنم می برند ؟ما که توان امربه معروف کردن رانداریم .چون بهتر ازهمه می دونیم : گرچه تنها بعضی از ما که ادعای مسلمان بودن می کنیم نماز می خونیم ،اون هم فقط دولا وراست الکی می شیم ،گناهان ما کم تراز اون ها نیست .لا اقل میدونیم که اون ها تهمت نمیزنند. جانماز آب نمی کشند،ذاتشون از مسلمانان دنیا خوب تره .چرا این قدر دوست دارید برای دیگرون وصله درست کنید .یک مقدا به ذات خودمون نگاه کنیم.یک مقدار معایب خودمونو هم ببینیم .آخرتی هم هست .

 185. niloofar گفت:

  غیر ممکن . شایعه ساز… باور نکنید چرند همش

 186. ایدا گفت:

  iاه ایرانی های بیکار بابا برین در برنامه جوا از امید بپرسید اینقدر حرص نخورید شما ها عادت دارید همیشه جوسازی می کنید اه حالم به خم می خوره ار افکار مسخره تون

 187. ایدا گفت:

  جواب اینهمه سوال در بنامه جواب از امید بپرسید

 188. setareh گفت:

  بابا بي خيال

 189. مهدی گفت:

  تا کی بازی با افکار عمومی؟
  خدا ازتون نمیگذره.راست میگن هر کی کاراشو خوب انجام میده دشمن زیاد داره.
  دینتون ارزونیه خودتون

 190. shabnam گفت:

  واقعا نمیتونم اینا رو درک کنم.مسخره بازی شده همجسبازی هم شد کار ؟
  پس ما چرا دخترو پسر داریم؟

 191. Lynx گفت:

  در کل همه ی ماها مشکل داریم، فقط وقتی کسی از خودمون رو پایین تر میبینیم خودمون رو پتک میکنیم تو سرش میکوبیم که “اره خاک تو سرت، من از تو بهترم” هیچ کس از هیچ بهتر نیست، همین که بدون دیدن و آگاهی داریم تهمت میزنیم خودش گناهه، همچنین اگر همچین چیزی هم بوده باشه، باز هم ما در حدی نیستیم که بخواییم داوری کنیم، هیچوقت هم نمیشیم، حتی اگر رد مهر روی پیشونیمون سوراخ بشه، در کل دنیا خیلی پیچیده تر از درک انسان ، مخصوصا ما ایرانی های یک بانده است، حتی اگر اینها هم اینطوری باشند دلیلی داشته، خدا هیچ وقت هیچ چیزی رو بیهوده نیافریده، چون خلقت بیهوده نشانه ی ناتوانی و نقص هست و نقص در خدا جایی نداره، شما اگر چیزی برای گفتن ندارید، چیزی نگید بهتره ، چون اگه ۱% این خبر دروغ باشه خودتون رو از اینی که هستید بیشتر به گناه تهمت آلوده کردید، خودتون رو درست کنید، به کار دیگران کاری نداشته باشید، همونطور که کسی نمیتونه به شما بگه بالای چشمتون ابرو هست. وسلام

 192. morteza گفت:

  واقعا شرم اوره کثافتها باید بروند بمیرند اینها ایرانی نیستند با آبروی ایران وایرانی بازی میکنند خداوند نسل اینها را
  از روی زمین بردارد و شبکه تلویزیون من و تو باید اسمش را شبکه کثافت خانه گذاشت و باید با آن برخورد جدی کرد تا از اشاعه اینگونه مبتذلیات جلوگیری شود

 193. زمینی به امید آسمانی شدن گفت:

  چرا باید در باره چیزی قضاوت کنیم که نمیدونیم ((حقیقت)) داره یا نه!؟
  این بدون آگاهای حقیقی داوری کردن ها ( بلای جامعه) ما شده ،یک یک ما داریم از این روال آسیب میبینیم چون درست نگاه نمیکنیم و بیشتر اونچه رو میبینیم که دیگران به ما القا میکنند یا حتی خودمون به خودمون!

  پروردگار به همه ما مغز داده که کسی دیگر به جای ما فکر نکنه و تصمیم نگیره!
  بپرهیزیم از روزی که درنتیجه این نظر های دلخواهانه،چشم تنگانه و آبرو بازانه، نه پروردگار حتی خودمون هم خودمون رو نبخشیم !

 194. mahbobeh گفت:

  چطو ممکنه؟؟؟؟

 195. mahbobeh گفت:

  خیلی متاسف شدم…ایرانی های اونور اب همه چیو بردن زیر سوال…

 196. دراگن گفت:

  شایعست بابا باوور نکنید! اگه واقعیت باشه که خیلی حال بهم زنه! دوتا مرد گنده با همدیگه اوققققققققققققققققققققققققق!!!

 197. khar گفت:

  به شما ربطي نداره كه مردم چي رو نگاه ميكنن.
  مردمم آدم هستن ميفهمن چي واسشون بهتره
  دروغهاي صدا و سيما و فيلترهاي اينترنتي
  خوب معلومه كه ما همه شبكه من و تو رو به صدا و سيماي بي ذوق ايران ترجيح ميديم
  (درود بر من و تو)

 198. amiresmaeili گفت:

  خوشبخت بشن همین

 199. روزگارتلخ گفت:

  عاشقی بد دردیه
  هههههههههه شوخی کردم
  بابا این چه حرفایی میزنید منم مخالفم و از اینکه این دو تا باهم ازدواج کردند حرص میخورم چون ابروی ایرانیارو تو کشورای دیچه میبرن ولی این که یکی اون بالا یه حرفایه بدی زده ادم خجالت میکشه اون اولش فری میچه ما ماهواره نداشتیم و نخواهیم هم داشت اخه در مورد چیزی که ندیدی یا نداری چرا اضهار نظر میکنی برو برنامه های اموزتده شو ببین بعد بیا ببینم بازم این حرفو میزنی بابا چون مجریاش دیوونن شبکشم بده یعنی یکم فکر کنید خواهشا اه اه اه

 200. المنتظر گفت:

  این هم یکی از علاءم قبل از ظهور
  فسق آشکار شده است و مردان به مردان و زنان به زنان بسنده می‌کنند؛

 201. زیتون گفت:

  والا آدم میمونه چیو باور کنه چیو باور نکنه

 202. رنجر گفت:

  اینجاست که میگن انسان میتونه کاری کنه که از فرشته ها و ملائک بالاتر بره و همینطور کاری کنه که از حیوان پایین تر بیاد.کاری که این پست فطرتها انجام میدن رو هیچ حیوانی انجام نمیده…

 203. ali گفت:

  سلام. حیف حیون که بهشون بگی چون حیون پاکتر از اونان

 204. بیتا گفت:

  :))))))))))))))))
  خوشبخت شید انشا… 🙂

 205. سپیده گفت:

  من نمیدونم واقعیته یا نه ولی اگر حقیقت داشته باشه واقعا کثیفن البته اگر حقیقت باشه چون خیلی ها دوست دارن وجه یکی دیگه رو خراب کنن و جنجال به پا کنن پس تا ندونستیم قضاوت نکنیم

 206. سپیده گفت:

  امیدوارم شایعه باشه چون ما هر چی هستیم خدارو قبول داریم واین کار هم عرش خدارو به لرزه در میاره خدایا خودت به همه راه رو نشان بده

 207. سپیده گفت:

  اما توی این دنیا تا خودت به چشم خودت چیزی رو ندیدی با گوش خودت نشنیدی اصلا باور نکن دنیای ما دنیایی شده که همه به هم دروغ میگن باورنکنید این دهن بینی زود باوریمون و سادگیمون مارو سر جامون نگه داشته منم میتونم با یه اسم دیگه بیام همه رو خراب کنم کسی که این خیر رو منتشر کرده مطمن باشه ابروی اونا نرفته بلکه خودش رو مسخره کرده ابروی همه مردای دنیا رو برده ما ایرانی هستیم باید همیشه پشت هم باشیم زشته تا کی میخوایم با این حرفا جلب توجه کنیم مردهای ایرانی ارزششون بیشتر از این شایعههاست مرد ایرانی غیرت داره شرف داره

 208. morteza گفت:

  تف تف تف به ذات کثیفشون . در همه شون باد میده .

 209. morteza گفت:

  ما ندیدیم ولی از این حیوونا هر غلطی بگی بر میاد . اینها بچه های همون پدر و مادرهای هستند که زمان جنگ فرار کردند ولی ما موندیم .اینها تا حالا موشک اسکاد صدام از بالا سرشون رد نشده،ولی از بالای سر ما زیاد رد شده و خیلی هامون در اغوش پدر و مادر از ترس لرزیدیم تا اکنون به حمد خدا به خودکفائی رسیدیم.

 210. سانسور گفت:

  شما آدمهای … هستید که درباره ی مردم بد حرف می زنید

 211. lolo گفت:

  هیس تینا و تیام خوابیدن

 212. amirhossein گفت:

  اقایون و خانوما اگر اینا ازدواج کرده بودن تو برنامه جواب نمی گفتن دوروغه بعدشم الان که دوباره حرف در اومده که تیام با رها میخواد ازدواج کنه ولی بازم گفتن دوروغه پس خواهشا زود قضاوت نکنین

 213. atiyeh گفت:

  به نظرمن که همش دروغه!!!

 214. milad گفت:

  اينا همش راسته اميد اين كار رو كرده كه همجنس بازي را در ايران عادي كنه ازدواجي در كار نيست به دروغ اين رو گذاشتن تو صفحه فيس بوكشون كه ما رو همجنس باز كنند

 215. Kamal گفت:

  تشکرازهمه شما به خصوص همشهری خودم ندا جناب

 216. تيبا گفت:

  ببخشيد ولي اين چيزا اصلا امكان نداره لطف كنيد انقدر چرت و پرت به مردم نگيد واقعا كه خيلي دروغگويي

 217. فرناز گفت:

  اصلان باورم نميشه .خييييييييييلي كار زشتييي هست

 218. fatima گفت:

  واقعا براي كسايي كه اين مزخرفاتو باور مي كنن متاسفم. هر ادمي اگه فقط چند دقيقه درست به اين موضوع فكر كنه مي فهمه كه اگه اونا اين كارم كرده بودن(كه قطعا نكردن) اونقدر احمق نيستن كه بيان علنيش كنن!!
  بعدا بيان توي برنامه جواب راجع به اين موضوع حرف بزنن و تكذيبش كنن. اون كسايي كه اين مزخرفاتو بخورد مردم زود باور ما دادن حتي يه درصدم احتمال نمي دادن اينجوري ضايع شن و احتمالا تا الان كلي داستاناي جديد دست و پا كردن تا مخاطباي اين شبكه خوبو بگيرن ولي خدا به همه ادما قوه تفكر داده چقدر خوبه كه هر چي ميشنويم با عقل (خودمون) بسنجيمش واينقدر زود تحت تاثير شايعات قرار نگيريم.

 219. عاقبت کار تنها تویی و خدای خودت گفت:

  عقل که نباشد جان در غذاب است آدم اگر کمی تفکر کنه میبینه هر کسی آخرش تو یه وجب خاک میزارنش اون موقع هست که هر کی هر کاری کرده باشه محاسبه میشه اون موقع مشخص میشه که کی چی کاره بوده خدا بداد ما برسه چرا که در حدیثی از امام علی (علیه السلام ) آمده که آخر زمان زمانیست که حفظ دین برای مومن مثل نگه داشتن آتش در کف دستش هست. این حرف خیلی معنی داره و فقط کسانی متوجه میشن که درک و آگاهیشون زیاد باشه و از خدا کمک بخوان تا فهمش بیشتر بشه (بصیرت داشته باشه).

  بهتره بجای بحث کردن برای راست یا دروغ بودن موضوع وقتمون رو برای کنکاج و شناختن خودمون بزاریم که اگر راه راهمون اشتباه هست رو درست کنیم و از خدا بخواهیم ما را در این راه یاری کنه.
  مراقب باشید که راه حق یکی است و بقیه راه ها گمراه کننده و بی راهه هست. از خدا بخواهیم عاقبت بخیر بشیم و در مسیر حق حرکت کنیم.

 220. بهار گفت:

  تموم ادمایی ک تابع اخلاقیات سالم هستن مخالف همجنس گرایی هستن .من ب عنوان یک ایرانی شرمنده هستم ک شنیدم هم وطنم ک نماینده همه جوانهای ایرون بود و برا همه قابل احترام بود تو زندگی شخصی خودش اونجور مرامی داشته باشه .اما در نهایت شماانسانید و ازاد هرطور ک دوس داری زندگی کن .من فقط نظرمو ابراز کردم.

 221. kambiz گفت:

  یکی این ویلسون رو از برق بکشه اینقدر … نگه… عزیزم شما مثل اینکه از محیط اطرافت بیخبری هی کس میگی فتوشاپ فتوشاپ. فتوشاپ کجا بود یه غلطی که با فرهنگ ما جور نیست بعدم اون دسته ای که میگن فرهنگ غرب فرهنگ غرب. اون غربشم بودیم اونجام زیاد با این پدیده حال نمیکنند..

 222. مریم گفت:

  اولا که اینقده بیکارین که شایعه می سازین ………… بعدشم آخه اصلا به ما چه… حالا با پول هر کی و هرچی دارن برنامه های به روز و با کیفیت میدن که صد البته اول هر برنامه که کمی مورد داره اعلام میکنن که این برنامه شامل صحنه هایی است که …. دیگه چکار کنن شما ها که اینقده عقده ای هستین برین جومونگ تکراری و صد تا برنامه ی مزخرف تلویزیون ایران و نگا کنینحرف مفت هم واسه کسی درنیارین بدبخت مادر مرده امید از دست شایعه شما رفته موهاشو کوتاه کرده!!!!! حالا من که نه به اون کاری دارم نه طرفدارشم ولی انصافا شبکه ی خوبیه برنامه ی علمی و باکیفیت و سرگرم کننده میزاره اونم بدون تبلیغ … به ماچه که بهایین یاهر کوفت دیگه تو بشین برنامه بی تبلیغ نگا کن عقایدتم واسه خودت تازه کسی که ایمان محکم داره باید با یه سری برنامه و… تحت تاثیر قرار نگیره.والسلام

 223. marfat گفت:

  شبها کدومشون …

 224. علی گفت:

  همه اینایی که گفتیدچرت بود

 225. دنیا گفت:

  گناهه بابا تهمت نزنین در ضمن هر کسی مسعول کار خودشه ….

 226. دنیا گفت:

  گناهه تهمت نزنین و در ضمن هر کس هر کاری میکنه به خودش ربط داره

 227. Amir hossein گفت:

  اگه شما تمام خبر ها که درباره ی منوتو در آمده نگاه کنی میفهمی که هیچکودومش با هم جور در نمیاد
  هر چیزی را که درباره ی هرکس میشنویم را یه کوچولو فکر کن درباره اش با منطق خود بیندیش بعد یه حرفیا بیا بزن
  با شمام سایت ظهور

 228. فرزانه گفت:

  سلام.من برای اون کسانی متاسفم که این شایعه هارو می سازن.بجای این که فسفرمغزتون روهدربدین که این شایعه های کثیف روبسازین برین برنامه هایی روبسازین که مردم بپسندن وازش استقبال کنن مثل شبکه ی من وتو .مطلب دیگه این که راستی چراشایعه هایی که می سازین اینقدر جنسیتی هستن؟!!!واقعا”چرا!!!!!!!!!

 229. ليلي گفت:

  همش دروغه باورنكنين………….

 230. fofo گفت:

  خسته نمیشین اینقدرر برا مدرم شایه درست میکنین !!!

 231. fofo گفت:

  شما با همکار یا بهتر بگم دوستتون عکس نمیگیرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  که به این هنرمند ها گیر میدین
  دیگه معلوم شده افرادی که این کارا را انجام میدن حسودن !!!!!عیر از این هم نه؟؟؟؟؟

 232. mehdi گفت:

  به خدا دروغه آخه مگه میشه

 233. mona گفت:

  از وقتی این مطلب رو شنیدم دیدگاهم نسبت به همشون عوض شده.البته گناه مردم رو نمیشه شست.شایدم دروغ باشه.

 234. A.R گفت:

  من اصلا باورم نمی شه که امید این کارو کرده باشه.

 235. Mahdibadboy گفت:

  دمتون گرم

 236. محمود گفت:

  سلام خدمت همه دوستان عزيز
  چرا با اين حرفها وقت خودتون را تلف ميكنيد به فرض اينكه اين مطلب درست باشد يا نباشد چه چيزي را ميخوايد ثابت كنيد به فرض اينكه درست باشه ، اين ربطي به تلويزيون من و تو يا ايراني بودن و غير ايراني ندارد
  تو تلويزيون خودمون هم از اين اتفاقا زياد ميفته پس بايد همه دولت را زير سئوال ببريم.اينكه پسرنوح آدم بدي بوده كه كل نوبت را زير سئوال نمي برند.هر كسي زندگي شخصي خودشو داره و خرابكارياش به خودش مربوطه اگه اينجوري بخواي فكر كني كه ا ‌نبايد تلويزيون نگاه كني ،‌فوتبال نگاه كني و يا كلاً‌از وسايلي كه اروپائيها درست كردن استفاده كني چون تو همه اونا از اين آدمها هست .

 237. lمحمد گفت:

  سلام گیرم که درسته باشه خونه همسایه کماچه بماچه ثانیا بیننده وشنونده بایدعاقل باشه چون همجنس بازندنبایدشبکه رودید اینقدربرنامه خوب هم دارندنبایدگفت ودیدماهم دم ازاسلام ودیانت میزنیم ولی کشک

 238. احسان گفت:

  به شما چه

  • سپیده گفت:

   بابا جان عیسی به دین خود موسی هم به دین خود. خدا به انسان قدرت تفکر و انتخاب داده. که خود انسان فکر کنه و راه زندگیش و خودش انتخاب کنه. حالا این آقا چه همجنس باز شده چه نشده. به من و شما چه دخلی داره. درضمن خانم و آقایی که از من و تو بدت میاد کسی اجبارت کرده که تمام برنامه هاشو ببینی؟؟؟؟

 239. x گفت:

  همچین بعضی تریپ آدم خوبا رو گرفتن انگار خودشون ته آدم خوبان. بری تو زندگیشون از هر کثافت کاری سر در میارن بعد میشینن برای دیگران بر چسب میزنن .حتی اگه این قضیه راست باشه
  که نیست به هیچ کس ربطی نداره کی میخواین یاد بگیرین تو زندگیهی هم فضولی نکنین

 240. علیرضا گفت:

  از همه عزیزانی که به اصول وقواعد پایبند هستند متشکرم در تمامی مذاهب هیچ سخنی از ازدواج دو جنس موافق صحبت وحدیثی وجود ندارد اینکه بعضی از دوستان صحبت از اسلام میکنند اشنایی وشناخت انان از دینمان است پس اسلام واقعا دینی پاک وعاری از هرگونه افراط است ویک کلمه میتوان گفت که انشاالله این مطلب کذب باشد وگرنه خدا هدایتشان بکند

 241. انسان گفت:

  خاک بر سر تان به شما میگن مرد در عالم حیوانی هم چنین کاری انجام نمی شود لابد این نشانه متمدن بودن است.

 242. SABZIRO گفت:

  ایران فقط همین کم داشت خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 243. ریحان گفت:

  چرا اینقدر راحت ب مردم تهمت میزنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اصلا ب شما ها چ ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  یکی باید خودتونو آدم کنه…………..
  چقدر بیکار داریم ما تو کشورمون!!!!!!!!!!!!!
  براتون متاسفم
  چشم ندارین ببینین بقیه ب جا های بالا میرسن
  حسوووووووووووووودا

 244. saeed گفت:

  کاملا دروغه نامزد امید یه دختر خیلی مهربونه که از آشناهای منه وبه زودی با امید ازدواج میکنه

 245. esi گفت:

  تهمت زدن به مردم جزء گناهان کبیره است از خدا بتریسد که او شدید العقاب است.

 246. mehrdad گفت:

  ما هم این پیوند جهنمی را به این دو قزمیت تبریک گفته و…

 247. dayan گفت:

  هركاري كرده باشن ب خودشون ربط داره.شمايي ك ازاسلام حرف ميزنيد مگه اسلام نگفته لاتجسس؟؟؟؟ اگه منوتو بده خب نگاه نكنيد

 248. arezoo گفت:

  دقیقا بانظرمحمود موافقم تا کی میخواید به سرک کشیدن توزندگی شخصی مردم و قیاس به نفس کردن ادامه بدید؟فضولی اصلا کارخوبی نیست هروقت امید وتیام به خودشون اجازه دادن راجع به ازدواج شماها نظربدن بیاید واین حرفارو بزنید

 249. sogand گفت:

  حرف نزنین بابا چی میگین واسه خودتون دروغه. حرف چرت و پرت میزنین…

  دیگه از این حرفا نزنینا بیچاره طقرل

 250. نیکی گفت:

  سلام دوستان من امیدجان وتیام مهربان ورها عزیز ازاین که چرندیاتی درموردشمامینویسندناراحت نباشیدکسی مزخرفات انهارا جدی نمیگیردچون شمادرکارهایتان موفق هستید میسوزند.چون خودشان عرضه هیچ کاری ندارندو کسی بازیشان نمیده ازروی بیکاری برای سرگرمی خودشان دست به چنین اعمالی میزنند شماادامه یدهید ما حمایتتان میکنیم.دوستتان داریم.

 251. s s گفت:

  واقعا باعث شرم و حقارت برای ما ایرانی ها که از نژاد اریایی هستیم.به همین راحتی هم اعلام میکنن

 252. Alireza گفت:

  این اواخر زیاد از این تیام و امید خلیلی یا طقرل در بفرمایید شام تعریف نمیشنیدم ومقاله ای در مورد کار کردن انها زیر نظر اسراییل خونده بودم حالا داره کم کم باورم میشه

 253. Alireza گفت:

  مپل اینکه بعضی از دوستان از موضوع نهایت فیض رو بردن وبدشون هم نمیاد

 254. siyavash گفت:

  من به اىن چرت وپرت ها توجهی نمىکنم

 255. Alijooni گفت:

  بابابی خیال یکسال شد 17بهمن 91این خبررودادن الان28دی92شده چرا به چیزی کیلید میکنیدتاگهش رودرنیارین ولش نمیکنین راست ودروغش باخودشون خبرهای بهترهستن که بهش بپردازین دم همتون گرم/////////////////

 256. میم میم گفت:

  من که باورم نمیشه

 257. hami reza گفت:

  سلام،شرم آوره،آبرو هر چي ايرانيه بردن.حالم از شبکشون و خودشون ب هم ميخوره.دم اونايي گرم ک باهام موافقن

 258. rama گفت:

  باسلام ودرود واقعا ابروی انسان وایرانی روزیرسوال بردن یعنی 8000سال تمدن انسان رویک شبه توش …

 259. محمد گفت:

  شما فکر میکنید این حرفا درسته اینا همش جنگه رسانه ایه اینا از اونا بد میگن اونا از اینا سگ زرد برادر شغاله تمام کارهای مملکت ردیفه فقط مونده بود گیر بدیم به این چرت وپرتا

 260. dayan گفت:

  هرركاري كه كنن به ما وشماهيچ ربطي نداره شما بازندگي مردم چيكادارين اخه؟/؟

 261. ali گفت:

  ازدواج دو تا لمپن احمق با هم نتیجه بی اخلاقی

 262. ahma گفت:

  به جای اینکه بشینین ببینین تو یه کشور دیگه آدما چیکار میکنن وجدانن بیایین ببینین تو کشور خودمون دارن چه بلاهایی سرمون میران شماها چیکار دارین به کار مردم بابا به زندگی خودتون به کشور خودتون اهمیت بدین روز به روز دارن سرمونو کلاه میزارن ماهم دست گذاشتیم رودست وداریم نگاه میکنیم ولذت میبریم .ای بابا به خودتون بیایین حالا اونا باهم ازدواج کردن به ما چه ربطی داره خودمونو درست کنیم.والا….

 263. roya گفت:

  سلام. امیدجان اصلا به دل نگیرید اینایی که این حرفا رو میزنند عقده ای بیش ندارند. ما که شما و رها جون رو باور داریم.این مطلبی هم که گذاشتید عالی بود کلی خندیدیم.

 264. Shahab گفت:

  واقعا كه ارزوي خوشبختي براشون ميكنم حداقل اونا كه خوشبخت ميشن اما ازدواج تو ايران معلوم نيست آخرش به كجا ختم ميشه البته با اين اوضاع مملكت خدا ميدونه زندگيمون چطور پيش ميره چه برسه به اينكه فكر كنيم خوشبختي سراغمون مياد

 265. Shahab گفت:

  بازم ممنون براي شبكه خوبتون و برنامه هاي عالي كه پخش ميكنين

 266. afsane گفت:

  واقعا متاسفم بابت چنین تفکراتی اگه واقعآ شما عاقلید پس کمی فکر کنید.واسه شما ظاهرا صمیمیت حکم همجنس گرایی داره.پس تویی که این خبر پخش کردی هرگز دوست صمیمی نداری چون اگر صمیمیت برقرار کنی همجنس گرا هستی.

 267. ایرانی بدبخت گفت:

  ای غره به هم دردی با غزه و اعراب
  این کرد و بلوچ است که در حسرت نان است
  جای خجالت است آیا مشکلی در مملکت نیست بیان کنید و برویید این تهمتها را به این آدم ها بزنید .چرا نمیرویید در خصوص تن فروشی زنان شوهر دار مملکت از درد فقر حرف بزنید

 268. majid گفت:

  هر کسی دوست دارم مسیر زندگیش خودش انتخاب کنه درست یا قلط به خودش مربوط ما بهتر فکری به حال خودمون بکنیم

 269. یکی گفت:

  من الان میگم تمام کسایی که نظر گذاشتنو این مطلبو تایید کردن …
  خوب منم میتونم همچین چیزایی رو بگم؛اگه4تا دلیلم با4تا عکس الکی یا از تو فیس بوکتون بیارمو 4تا نظر الکی موافقم بذارم یا حتی 4 نفر که دوس دارن شایعه پراکنی کنن بیان بگن درسته شما چیکار میکنین؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم یکم رفتارتونو تغییر بدین حرف الکی زدن راحته…زشته به خدا مگه اینا چیکار در حق شما کردن؟؟؟؟؟

 270. us boy گفت:

  من که از صحتش مطمعن نیستم ولی اگه درست باشه به ما ربطی نداره هر کس یه عقیده ای داره ولی واسه یه مرد کسر شان داره خدا مردو افریده واسه زن زنم افریده واسه مرد حالا اگه ما بیایم این تعادلو بهم بزنیم چی میشه نسل انسان رفته رفته ازبین میره دیگه بعدشم اونا باید بیان بجایه بچه عروسک بزرگ کنن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur