3-816.jpg

معاون پژوهشی جهاددانشگاهی استان کرمانشاه گفت: در صورت تامین اعتبار و اخذ مجوزهای لازم، مرکز درمان ناباروری کرمانشاه طی ماه‌های آینده راه اندازی می‌شود.

به گزارش ظهور به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، مهندس مسلم حدیدی با اشاره به اینکه احداث مرکز درمان ناباروری کرمانشاه از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه است، گفت: این مرکز با حمایت جهادانشگاهی و مرکز رویان راه اندازی خواهد شد.

وی اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح را پنج میلیارد تومان عنوان کرد و ادامه داد: تاکنون 800 میلیون تومان از این اعتبار پرداخت شده است.

حدیدی خاطرنشان کرد: از محل سفر مقام معظم رهبری اعتبار خوبی به این طرح اختصاص یافته است.

به گفته این مقام مسئول، ساختمان این مرکز خریداری شده و در حال حاضر خرید تجهیزات پزشکی در حال انجام است.

معاون پژوهشی جهاددانشگاهی استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت ساخت این مرکز، تصریح کرد: در حال حاضر شهروندان مجبورند برای رفع مشکلات ناباروری خود به مرکز تهران مراجعه و هزینه زیادی صرف کنند، اما با راه اندازی این مرکز دیگر نیازی به مراجعه به تهران نیست و خدمات لازم به زوج‌هایی که مشکل ناباروری دارند در کرمانشاه ارائه می‌شود.

حدیدی یادآور شد: پتانیسل‌های قابل توجهی در حوزه علوم ناباروری و سلول‌های بنیادی در استان کرمانشاه وجود دارد که با راه اندازی این مرکز می‌توان از این پتانسیل‌ها استفاده کرد.

کلمات کليدي : ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur