طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

به گزارش ظهور به نقل از مهر، بنیاد ملی نخبگان ومعاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با رویکرد تجاری سازی اختراعات اقدام به برگزاری جشنواره ملی نوآوری وشکوفایی فجر انقلاب اسلامی از سال 87 تاکنون کرده است.

این جشنواره در سال جاری ششمین دوره خود را در حالی برگزار می کند که در آن 200 اختراع عرضه خواهد شد ضمن آنکه در بخش تجاری سازی نیز 300 نفر حاضر می‌شوند. بر اساس آمارهای موجود تعداد شرکت‌های دانش بنیان حاضر در این جشنواره 25 شرکت وتعداد تسهیل کنندگان 23 کارگزار است. علاوه بر این  12 پارک علم و فناوری و مرکز رشد نیز دستاوردهای خود را در این جشنواره ملی اختراعات عرضه خواهند کرد.

از جمله دستاوردهای 5 دوره برگزاری جشنواره ملی شکوفایی و نوآوری آن است که حجم سرمایه گذاری در طول جشنواره دوم از 3.4 میلیارد تومان به مبلغ 9.4 میلیارد تومان در جشنواره پنجم رسیده است.

در جشنواره پنجم شکوفایی و نوآوری که با 228 اختراع در بخش تجاری سازی برگزار شد، علاوه بر 9.4 میلیارد تومان سرمایه گذاری، 50 میلیون دلار نیز تفاهم نامه همکاری منعقد شد و پس از جشنواره نیز بیش از 10 میلیارد تومان در برخی از اختراعات عرضه شده سرمایه گذاری شده است.

وضعیت رشد جشنواره‌های ملی شکوفایی و نوآوری در جدول ذیل عرضه شده است:

جشنواره بخش تجاری سازی دالان تسهیلا کنندگان بخش بین المللی

پارک‌های علم و فناوری

بخش نیازمندی

 

کارگاه آموزشی

 

قرارداد منعقده

 

حجم سرمایه گذاری در زمان جشنواره حجم سرمایه گذاری بعد از جشنواره
اول 20
دوم 400 20 2 3.4 میلیارد تومان
سوم 320 15 10 کشور و 23 مخترع 35 5 46 حدود 3.5 میلیارد تومان بیش از 10 میلیارد تومان
چهارم 250 19 18 کشوز و 34 مخترع 19 10 سازمان 5 60 4 میلیارد تومان بیش از 14 میلیارد تومان
پنجم 228 35 34 کشور و 60 مخترع 25 150 نیازمندی فناورانه تخصصی بخش صنعت چاپ شد 5 کارگاه به زبان فارسی و 4 کارگاه به زبان انگلیسی بیش از 40 قرار داد و تفاهم نامه 9.4 میلیارد تومان و 50 میلیون دلار تفاهم نامه همکاری بیش از 10 میلیارد تومان

 

کلمات کليدي : ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur