طراحی سایت خبری برای سازمانها و شرکت ها

به گزارش ظهور، معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با بیان اینکه اصلاح تعرفه های آب از دی ماه آغاز شده است گفت: در حال حاضر تنها ۲۵ درصد از قیمت تمام شده آب دریافت می شود، اما افزایش ها بیشتر متوجه مشترکان پُرمصرف است.

رحیم میدانی با تاکید بر اینکه اصلاح تعرفه‌ها به صورت تدریجی و گام به گام خواهد بود تا ظرف چند سال آینده به قیمت واقعی خود برسد گفت: همچنین در این روند، بیشترین افزایش تعرفه‌ها متوجه مشترکان پُرمصرف خواهد شد.

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا اظهارداشت: با افزایش هزینه‌های تولید آب و با توجه به فاصله زیاد تعرفه‌ها با قیمت واقعی تمام‌شده آب، ضروری بود تا اصلاحی در تعرفه‌ها صورت بگیرد. وی در نشست با مدیران آب و آب و فاضلاب استان هرمزگان، تاکید کرد: هم اکنون فقط ۲۵ درصد از قیمت تمام‌شده آب از مشترکان دریافت می‌شود.

میدانی در خصوص تاثیر اصلاح تعرفه‌ها بر میزان مصرف آب توسط مشترکان گفت: همچنان تا قیمت واقعی آب فاصله‌ داریم و اصلاح تعرفه‌ها نیز تاثیر چندانی بر میزان هزینه مشترکان نخواهد داشت. وی افزود: بیشتر از اینکه تعرفه‌ها را به عنوان اهرم مصرف قرار دهیم، معتقدیم با فرهنگ سازی و دعوت مصرف‌کنندگان به استفاده بهینه از آب، بهتر می‌توانیم به هدفمان دست یابیم.
منبع: مهر

کلمات کليدي : ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

محل تبلیغ شما

قرآن آنلاین بسیار نفیس

قرآن آنلاين بسيار نفيس

پر بازدیدترین مطالب

دریافت مطالب از طریق ایمیل

بازدیدکنندگان محترم ظهور؛ با وارد کردن ایمیل خود در کادر زیر درخواست عضویت در فیدبرنر ظهور را می نمایید. سپس ایمیل تایید برای شما ارسال و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب ظهور برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً آدرس ايميل خود را وارد کنيد :

اوقات شرعی

لوگوی وب سایت ظهور

ظهور ، آخرین اخبار ایران و جهان ، اعلام نتايج آزمون ها و مسابقات ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، قرآن آنلاین ، zohur zohur